PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753082}

Amok

5,7 29 265
ocen
5,7 10 1 29265
4,2 21
ocen krytyków
Amok
powrót do forum filmu Amok

Nie moge już patrzeć na tych samych aktorów. Naprawdę. To aż odpycha od filmów. Jeszcze brakuje tej Julii, co ma szczękościsk. Totalny brak wyobraźni u reżyserów.

kinga_107

widzę to zupełnie inaczej, moim zdaniem aktorów obsadzonych w Amoku nie widać często w innych filmach, Kościukiewicz wybiera tylko dobre scenariusze, a Simlat to klasa sama w sobie

kinga_107

Jak dla mnie akurat obsada jest zachęcająca. Młoda i zdolna Wichłacz a do tego Simlat w ciekawej roli. Osobiście nie mogę się doczekać premiery

ocenił(a) film na 2
czeresniak2690

Nie warto było czekać.

kinga_107

moim zdaniem to nie są oklepane twarze i właśnie rzadko ich widać w kinie

kinga_107

Oj nie, absolutnie. Obsada jest super, zupełnie nie oklepana....Myślę, że bardzo dobra nawet

ocenił(a) film na 7
kinga_107

Pewnie, że nie!!Obsada świetna, Simlat to wspaniały aktor , Kościukiewicz również (m.in.nagroda im.Zbyszka Cybulskiego, zresztą w dwóch momentach miałam wrażenie, że grał w podobny sposób) i pasował do tej roli a Wichłacz niezwykła aktorka , 21 lat a "Shooting Star" w Berlinie dla najbardziej obiecującej młodej aktorki , Orzeł i nafroda za pierwszoplanowa rolę na FPFF w Gdyni . Świetnie skompletowana obsada w sensie doboru aktorów do odtwarzanych ról.

kinga_107

Ja się zgadzam z Panią. Te same twarze. Jak ktos ma grać policjanta to Zbigniew Stryj. I ostatnie filmy, gdzie przeciez to samo grał, to: Sługi Boże, Komisja Morderstw, Amok, Konwój, Karbala Jack Strong. Dziwne, że nie grał w "Jestem mordercą". Ale spokojnie, bo aktor grajacy tam główną rolę grał tutaj . Dalsza część ekipy - "Sług Bożych również. Na moje nieszczęście lubie ten gatunek filmu i równie ubolewam nad obsadą. Simlat wychodzi mi juz bokiem. Naprawdę jest w każdym filmie. Pewnie gdyby miał mieć ojca w filmie, to zagrałby go Dziędziel.
Niestety Kosciukiewicza nie lubię w tej roli (ale to juz prywatny odbiór), natomiast Zosia Wichłacz - mimo,że dostała nagrodę -zwyczajnie jest bardzo nietrafiona w tym filmie. Jest okropna. Sztuczna i dziecinna.
Jeśli na tym polega zawód obsadzania filmów, to równie dobrze ja się tym mogę zająć.

ocenił(a) film na 2
Beti_jeti87

W pełni zgoda

kinga_107

Mi się jednak wydaje, że obsada naprawdę dobra. Osobiści film mi się podobał, zwłaszcza Simlat w roli policjanta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones