PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753082}

Amok

5,7 29 265
ocen
5,7 10 1 29265
4,2 21
ocen krytyków
Amok
powrót do forum filmu Amok

Czy już naprawdę nie ma wartościowych ludzi, żeby promować takiego psychopatę i kręcić o nim filmy? Czekamy na "dzieła" o Trynkiewiczu i innych "wartościowych jednostkach".

A kto to kręci? Ahaa, sziksa Kasiunia Adamik, ta co zrobiła wraz ze swoją mame, fanką Polski i Polaków, homo-Janosika? I "fszysko jasne"... Mam podwójny argument, żeby nie iść na to. :-D

tepee

To nie jest pierwszy i na pewno nie ostatni film dotyczący faktycznych morderstw lub/i morderców. Promowanie to raczej złe słowo. Czy tego chcemy, czy nie, to jest jakiś fragment historii. Według mnie sprawa Bali jest interesująca. Czy nie powinno się kręcić filmów o postaciach takich jak Kuba Rozpruwacz, Eileen Wournos, Robercie Hansenie albo Zodiaku? Nie widzę w tym nic złego, ale rozumiem, że ktoś może nie być fanem tego typu produkcji. Niemniej, jest to niewątpliwie ciekawe.

ojeju90

Tyle tylko że Kuba Rozpruwacz czy Zodiak nie dostali żadnych pieniędzy z ekranizacji swoich dziejów. Natomiast Bala napisał książkę i chyba poleci kasa za prawa autorskie, czyli - zbrodnia jednak popłaca? Jeśli tak jest, to ja dziękuję za taką "sztukę". Smutne to i jest mi zwyczajnie wstyd. Pozdrawiam :-(

tepee

Sprawa Krystiana Bali, jego książki i tego procesu wcale nie jest taka oczywista. Polecam ten materiał: https://www.youtube.com/watch?v=I-5UjCiSZHs&t=34s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones