PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31042}
6,7 134 tys. ocen
6,7 10 1 133535
4,4 16 krytyków
American Pie 2
powrót do forum filmu American Pie 2

myslalem...

ocenił(a) film na 6

...ze film bedzie lepszy, troche sie zawiodlem, lecz musze przyznac, ze troche naprawde glupich momentow w stylu tego typu komedii bylo i moza sie bylo posmiac!!!

Musze przyznac, ze film konczy sie jak dla mnie niespodziewanie!!! Nie sadzilem, ze w Usa jeszcze komus zalezy na prawdziwych uczuciach i milosci!!! Z filmow ,ktore do nas przychodza z owego kontynentu mozna by bylo wysnuc przykry wniosek, ze tam chodzi tylko o seks, a na pewno nie o jakies glupie uczucia!!! Ameryka probuje nas wychowac na swoja podobizne, przedstawiajac profil wyzwolenia z jakichkolwiek barier i ograniczen jakimi europa jeszcz sie kieruje w swoim postepowaniu!!! Bariery moralne bo o nich mowie, sa u nas coraz mniej respektowane, wzystko co z ameryki jest fajne, mamy sie tym sugerowac i dzialac jak wielcy tego swiata!!! Osobiscie bardzo mnie martwi takie podejscie do problemu jakim jest zycie, milosc i seks!!! Kazdy kraj ma swoj rozum, jednak na jak dlugo starczy go nam!!! Tego nie wiem!!!

jeszcze co do filmu :) jako typowa rozrywka do przegryzienia, ale chyba lepiej cos takiego obejrzec w gronie przyjaciół w domu na video !!!