PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30824}
7,9 8 750
ocen
7,9 10 1 8750
8,3 16
ocen krytyków
Amarcord
powrót do forum filmu Amarcord

Niezly

ocenił(a) film na 8

Troche sie wahalam w ocenie, ale jak zobaczylam rok produkcji, to wyjasnilo wszystko. Film przypomina mi klimaty z filmow Kusturicy

seynate

Kusturica mówił o tym filmie, że się w niego wchłonął. Udało mu się go zobaczyć dopiero za 4 podejściem, gdyż na wszystkich trzech pierwszych seansach zasnął, z powodu zmęczenia po weekendowych podróżach do domu do Sarejawa z Pragi, w której studiował.

Co urocze w tej historii, to to że gdy w końcu go zobaczył bez zasypiania - było to podczas spotkania z jego przyszłą żoną, z którą zanim się w końcu związał na stałe miał bardzo dużo perypetii miłosnych ;) I w sumie, poniekąd przez nią przespał ten film tyle razy, bo to dla niej jeździł do rodzinnego miasta, by potem jej unikać ze strachu.

ocenił(a) film na 8
Dezintegracja

dzieki, to duzo wyjasnia
czyli jeszcze 3 razy musze go obejrzec....

seynate

albo trzy razy na nim zasnąć ;)

Dezintegracja

Byłam dzisiaj w Iluzjonie na tym filmie. I jeden Pan w ostatnim rzędzie dosłownie przespał większą część filmu. Kopia była bardzo kiepska i z początku myślałam, że to dźwięk z filmu, ale gość nawet cicho chrapał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones