PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238397}

9

7,4 16 202
oceny
7,4 10 1 16202
6,7 7
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Jak wyżej :) jak myślicie dlaczego bohaterami są akurat liczby? Przecież autor mógłby równie dobrze nazwać ich literami alfabetu.. chyba że gdzieś jest o tym wspomniane ale ja nie zauważyłam :)

fergi14

O Matko...

djroomy

Co "o matko?". Nie muszę się znać na wszystkim przecież. Jakiś konstruktywny komentarz poproszę. Nie będę się wstydziła nieznajomości tematu, ponieważ chcę się dowiedzieć więcej i to o tobie raczej źle świadczy, że nie chcesz się podzielić swoją wiedzą z kimś zainteresowanym. Pozdrawiam

fergi14

Jeśli istnieje jakaś interpretacja filmu i ktoś chciałby się nią ze mną podzielić to ja poproszę bo zaciekawił mnie temat :)

fergi14

Powodzenia

fergi14

i jak tam?

ocenił(a) film na 7
fergi14

Nie wiem czy widziałaś inny krótkometrażowy film "Zero" https://www.youtube.com/watch?v=LOMbySJTKpg
Tam jest to wyjaśnione.

zoriia

Nie widziałam ale chętnie obejrzę :D dzięki! :)

zoriia

Super krótkometrażówka! Dzięki za polecenie :)

zoriia

To nie jest ta sama seria...

ocenił(a) film na 7
fergi14

Myślę, że nie mają normalnych imion tylko te liczby, dlatego, że to nie jest ważne. Chodzi o to, żeby widz bardziej się skupił na ich cechach szczególnych, bo tym właśnie są. Są różnymi odzwierciedleniami cech ludzkiego charakteru, a nie powiedzmy jakimś Adamem czy Kasią. Dodatkowo liczby lepiej niż litery pokazują kolejność powstawania laleczek, a to też było ważne w filmie.

UWAGA! Swoją odpowiedź piszę po obejrzeniu wersji pełnometrażowej, nie widziałam konkretnie tej krótkometrażówki. Jednak skoro tamto to wersja bardziej rozbudowana, to myślę, że tam twórca przekazał te samą myśl, tylko miał możliwość lepiej ją przedstawić. Także myślę, że powyższe wyjaśnienie, nie będzie błędne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones