PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 119
ocen
5,6 10 1 63119
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Szkoda czasu jak zwykle. W radiu tylko nadaja jaki to wspanialy film zeby malolaty poszly do kin a takiego..za stary jestem heheh

ocenił(a) film na 8
waga55

Zamachowski ma tam chyba najlepszą rolę, nie skreślaj go tak łatwo ;)

ocenił(a) film na 1
sheep_shot

Nie cierpie typa jak i jego partnerki. Cóż....film skreślam. :)

ocenił(a) film na 1
sheep_shot

Oceniłeś na 8 jak w kinach jeszcze nie ma.

ocenił(a) film na 8
waga55

Są przedpremiery ;) RMF rozdaje bilety od kilku dni

waga55

jak można aktora grającego u samego Kieślowskiego czy W ajdy nazwać oblechem? niepojęte! może otrzaskaj się nieco w krainie X muzy a potem wal mądrością zaściankow..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
waga55

Bardzo merytoryczny komentarz...

ocenił(a) film na 1
sheep_shot

Nie rozprawiam merytorycznie z debilami, którzy atakują bezpodstawnie. Kieslowski to nie Spielberg a Zamachowski jak i jego Richardson dla mnie kupa błaznów. Zniża się do grania w takiej chałturze, żeby tylko kasiore wydoić. śmieją sie w tv, że polskie kino leży na pysk i tylko głupkowate komedyjki kręca bo najłątwiej. Powstało ich kilkanaście. Normalnie czeski film nie obrażajać czeskiego filmu. End

ocenił(a) film na 2
waga55

Oj, zgadzam się.
Nie tylko, że film propaguje stereotypy tym samym nie odpowiadając na pytania zawarte w tytule, to jeszcze jest to kino o targecie bardziej 15+, chociaż u mnie na sali były także i starsze ''babcie''. Kobiety roześmiane - wiadomo - ,bo film się nie tyczył ich problemów, a podejrzewam, że gdyby zrobiono o nich taki sam to już by im do śmiechu nie było. Faceci - podzieleni w zasadzie, jednakże typowe Seby się z tego śmieją, co jak dla mnie jest.... dziwne? :o
Sam należę do osób młodych, ale zdecydowanie odradzam ten film osobom LGBT, wrażliwym na propagowanie agresji i kultu patriarchatu. Wprawdzie postać Zamachowskiego to homoseksualista, ale nie liczcie się w żadnym przypadku z neutralnością samozachowawczą widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones