PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 121
ocen
5,6 10 1 63121
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Teoretycznie

użytkownik usunięty

Filmu jeszcze nie widziałem,ale patrząc po obsadzie to:
Główne role zagrało kilku aktorów z talentem komediowym,uważam że Zamachowski,Głowacki,Domagała taki posiadają,Roznerski,Lichota,Zakościelny chyba słabiej ale może też bez tragedii.Kurdej-Szatan również ma talent komediowy.

Na dodatek kilka aktorek wyróżnia się urodą Kurdej-Szatan,Opozda,Bachleda.i pewnie jakieś co mniejsze rolę mają w filmie.

W związku z tym czy aktorzy grający w tym filmie udowodnili talent komediowy?

ocenił(a) film na 8

Zakościelny zaskakująco daje radę, Domagała też. Moim faworytem jest zdecydowanie Zamachowski :) Kurdej-Szatan ma niedużą rolę, ale baaaardzoo charakterystyczną.

użytkownik usunięty
sheep_shot

Szczerze myślałem że Zakościelny rozczaruje,a Lichota,Głowacki,Roznerski jak wypadli?Opozda jak?

ocenił(a) film na 8

Lichota ma najbardziej dramatyczną postać i ją niesie - w jego wątku nie ma komedii, gra tak, że mu wierzysz, a o to chyba w aktorstwie chodzi. Głowacki i Ronerski trochę przerysowani, ale tacy chyba mieli być. Opozda miała ładnie wyglądać i wygląda, nawet "momenty" z nią były ;)

użytkownik usunięty
sheep_shot

Gdzieś czytałem że pokazała górną część ciała nago.Więc rozumiem że gorące sceny były.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones