PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 121
ocen
5,6 10 1 63121
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Tak szczerze to jedyna polska komedia nagrana w Stylu amerykańskim, coś nowego w polskiej kinie, tylko nie wiem czy to dobrze czy źle że Jest tak nagrany? Mam wrażenie jak by reżyser specjalnie zrobił głos także jak by dubbingowy :) waszym zdaniem to plus czy minus?

ZnawcaKina91

Reżyserka zrobiła*. Współcześnie powstają filmy w stylu amerykańskim, ponieważ dziś widownię stanowi młode pokolenie, które bardziej interesują amerykańskie standardy. Mitja Okorn też inspiruje się tamtejszą konwencją, dlatego jego filmy - „Listy do M.” i „Planeta singli” cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży.

Dubbingowy głos jest zapewne zasługą dobrego udźwiękowienia, co dowodzi temu, że współcześnie w polskim kinie wykorzystywana jest technika na światowym poziomie. Może być to również zasługą reżyserki, która mogła oczekiwać od aktorów takiego właśnie sposobu wypowiadania kwestii. Muzyka w „7 rzeczach” też ogromnym atutem., zwłaszcza utwory Sylwii Grzeszczak w nowych aranżacjach.

LTE

Akurat ten film jest jeden z nielicznych takich o tego rodzaju odzwiekowaniu pamiętam że w latach 90 było jeszcze kilka. Takich filmów jak np słoneczna włócznia jak Się nie mylę, ale nie wiem czy to dobrze że tak jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones