PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 121
ocen
5,6 10 1 63121
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Witajcie Aż założyłem konto żeby napisać to co napiszę :) Byłem wczoraj na tym filmie Ktoś kto napisał że to Trochę w stylu To właśnie miłość ostro musiał przykurzyć zioło przed seansem Porównanie tych dwóch filmów to jakaś pomyłka Zarówno ja, jak i moja żona, byliśmy totalnie zawiedzeni Sądząc po reakcji na widowni to 9/10 widzów również Było kilka osób które śmieszyła scena np wwożenia poharatanego gościa na oddział w szpitalu,po ataku niedzwiedzia, więc domyślacie się, że też musieli palić przed seansem albo mają takie poczucie humoru Pani obok mnie była tak wkurzona że chciała wyjść przed końcem, a kilka osób po prostu wyszłoTo jest film do obejrzenia w domu wieczorem i szybkiego zapomnienia Niestety reguła że polskie komedie romantyczne są do bani potwierdziła się Głupkowata rola Zamachowskiego i spasiony znany trener personalny,żenada, owszem śliczna w tym filmie Hamkało oraz Zakościelny to jakieś atuty, niestety za mało tych atutów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones