PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 113
ocen
5,6 10 1 63113
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Dlaczego tylko 6,5? Moim zdaniem po tym weekendzie będzie dużo wyżej. Właśnie wróciłam z kina, pełna sala i ludzie byli zachwyceni. Tzn. płeć piękna wyszła totalnie zaryczana, czerwone oczy, make up rozmazany. Bo film jest wzruszający, tylko że to nie jest komedia romantyczna. To świetna obyczajówka, komedia momentami, momentami bajka o mężczyznach. Mówię z ręką na sercu, dawno nie widziałam tak dobrej historii w polskim kinie (popularnym kinie:-)). Curuś mnie nie zachwyciła, ale co ja poradzę, że nie trawię kobiety... Lichota, Zamachowski- mistrz!

maja_z_arbuzem

Tak strasznie nieciekawego i nudnego filmu w życiu nie widziałam.Czy wy w ogóle wiecie co to jest poczucie humoru. Współczuję.

ocenił(a) film na 8
dorotacieslik10

Nie oceniłaś żadnego filmu, nigdzie indziej nie piszesz i tylko przy tym filmie, przy każdej możliwej wypowiedzi wylewasz błoto. Kto Cię wynajął, konkurencja kinowa :) ?

ocenił(a) film na 1
maja_z_arbuzem

Po tym weekendzie bedzie ponizej 6 i z dnia na dzien bedzie spadac jeszcze nizej. Jak Ty i widownia byliscie zachwyceni tzn ze Polska Kinematografia kreci to gowno tylko dlatego zeby polskie glupie spoleczenstwo mialo na co pieniadze wydawac. Tak jak rola Zamachowskiego w tym filmie, nagrywal mega kupe co ludziom sie podobalo, a tak naprawde chodzilo innym tylko o pieniadze. Poszedlem tylko na to ze wzgledu na moja zone bo chciala. Ale nigdy wiecej. Gnój, syf, smród i wodorosty.

ocenił(a) film na 8
maja_z_arbuzem

Wiesz, co a przyznam się, że mnie Curuś zaskoczyła pozytywnie, bo myślałam, ze kompletnie sobie nie poradzi, a jednak akurat w tej roli (kobiety zdradzonej ;) daje radę. Oczywiście do Lichoty, Głowackiego, czy Zamachowskiego to jej daleko :)

ocenił(a) film na 9
maja_z_arbuzem

Haters gonna hate. Tyle w tym temacie:-) Namówiłam moje trzy koleżanki, kolegę i ciocię. Najsłabsza opinia brzmiała
"fajny film, dzięki!". Mi się nadal buzia śmieje jak przypominam sobie hymny Rickiego i Zbysza z Bogdańca:-) Kurcze, kto jeszcze nie był- polecam, polecam.

ocenił(a) film na 9
maja_z_arbuzem

No i miałam rację. Najlepsze otwarcie w tym roku. Pobiło Zwierzogród i planetę Singli. Nieźle.

ocenił(a) film na 1
maja_z_arbuzem

Ja tez jestem w szoku na tym filmie chyba byla zagubiona demonstracja kodu

ocenił(a) film na 1
maja_z_arbuzem

Leczyc sie !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones