PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 121
ocen
5,6 10 1 63121
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach



Bardzo głośno się wokół tego filmu zrobiło. Przede wszystkim dzięki świetnej obsadzie. Promocja. Miliony ludzi w kinach. Skusiłam się. Jednak..cóż, oczekiwałam czegoś więcej, zwłaszcza po kilku opiniach i scenach w zwiastunie.... Ale zwiastuny zawsze mają przyciągnąć widza... :D Nie będę koloryzowała, mam nadzieję,że cenicie sobie szczerość. :P
Film przeciętny. Zacznijmy od tego,że komedia powinna bawić, a to była typowa komedia ROMANTYCZNA. Czasami da się to połączyć, ale nie tym razem... Momenty, w których można się było pośmiać da się policzyć na palcach jednej ręki. Aktorzy prawdopodobnie wywiązali się, dobrze odegrali role, jednak w scenariuszu czegoś najzwyczajniej zabrakło, lub stawiali na dramat, wzruszenie, smutek z drobnymi elementami komedii... Od reżyserii oczekiwałam raczej czegoś podobnego do komedii " Wkręceni". Niby romantyzm, wzruszenie było, ale można się też było pośmiać niemalże do łez I TO W WIELU MOMENTACH ( zwłaszcza w 2 cz. z genialnym Pawłem Domagałą na czele :P). Tutaj tego śmiechu zdecydowanie za mało. Nie mogę powiedzieć,że się nie da obejrzeć. Nie. Można obejrzeć, odstresować się ( chociaż sporo wątków drama i rozterek), ale fanatycy KOMEDII się ROZCZARUJĄ. Jeśli chodzi o tych sześciu facetów... Można im było raczej współczuć niż śmiać się z nimi.... :D Nie wiem czy ktoś tego oczekiwał. Dramaty, problemy, rozterki. Gatunek KOMEDIA okazał się w tym przypadku mylący. Może raczej KOMEDIA ROMANTYCZNA, DRAMAT :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones