PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732987}
5,1 9 818
ocen
5,1 10 1 9818
3,7 3
oceny krytyków
6 Years
powrót do forum filmu 6 Years

Włosy aktorki

ocenił(a) film na 5

Notoryczne poprawianie i dotykanie włosów przez główną aktorkę doprowadzało mnie do szału :D nie było sceny żeby tego nie robiła.... :D

ocenił(a) film na 5
dudus24ful

też mnie to w pewnym momencie uderzyło , jakby nie można było związać włosów w kucyk , ale widocznie Farmigi mają odstające uszy :-)

ocenił(a) film na 7
malinowa123

Jaki hejt.... Boże, po co ta nienawiść?

ocenił(a) film na 5
laxman

Hejt??? Nienawiść??? Ha ha ha ha

ocenił(a) film na 7
dudus24ful

Bo sie denerwowała podczas rozmów z chłopakiem?

ocenił(a) film na 5
laxman

Nie tylko w scenach z chłopakiem poprawiała włosy. Po prostu strasznie się rzucało to w oczy :)

ocenił(a) film na 7
dudus24ful

Za to obniżyłaś ocenę?:) Moim zdaniem to było w porządku, wpasowało się w realizm, swobodę i intymność relacji i całego filmu. Lecz co kto woli, wydaje mi się, że po prostu kobiety tak robią non stop.

ocenił(a) film na 5
laxman

Nie nie za to po prostu nie przypadł mi do gustu :) jak dla mnie słaby. Nie wszystkie kobiety tak robią :) no przynajmniej nie tak często

dudus24ful

moze ona jest tym typem kobiety która bardzo duża uwagę poświęca swojemu wyglądowi, wiesz w młodym wieku to popularne zachowanie którego nie tak łatwo się wyzbyć i wrzucić na luz d:

ocenił(a) film na 7
dudus24ful

Musisz być zatem strasznie znerwicowaną osobą... ;) Aktorka w tym filmie ma bardzo delikatne włosy, więc je poprawiała. I na ch*j drążyć temat?

ocenił(a) film na 5
Juna_3

Właśnie na ch*j drążysz temat sprzed 2 miesięcy :) jeden koment i posypała się lawina... Nie można oceanić osoby po jednej wypowiedzi poza tym nie widać w nich nerwowości, zawsze są uśmieszki i to nawet nie złośliwe

ocenił(a) film na 7
dudus24ful

"doprowadzało mnie do szału" - a to nie jest przyznanie się? ;)

ocenił(a) film na 5
Juna_3

A buźka na końcu zdania :D? Luzzz

ocenił(a) film na 7
dudus24ful

Widzę, że prowadzę rozmowę z jakimś nastolatkiem... Góra z dwudziestoparolatkiem.. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 5
Juna_3

Żenada

dudus24ful

Również rzuciło mi się to w oczy. Po czasie zaczęło nieco irytować.

ocenił(a) film na 8
dudus24ful

Też to zauważyłam, ale sama robię tak notorycznie, gdy się denerwuję. ;) Dla mnie na plus do autentyczności.

dudus24ful

Też zauważyłam, ale której kobiecie włosy nie spadają ciągle na twarz, zasłaniając pole widzenia niech pierwsza rzuci kamieniem.

ocenił(a) film na 5
dudus24ful

Podejrzewam, że to pewnego rodzaju tik nerwowy. Dziewczyna w filmie była strasznie znerwicowana. Cały czas jakby jej ktoś szpilkę w tyłek, albo depresja jakby się świat zapadł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones