PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844342}
7,6 45 771
ocen
7,6 10 1 45771
6,9 33
oceny krytyków
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
powrót do forum filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

ROZCZAROWANIE. ZAMUŁA STRASZNA. PO 30 KILKU MINUTACH WYŁĄCZYŁEM.

Andrzejek324

Oho troll - Dobrze że wyłączyłeś wracaj do Pitbulla.

buterfly

Dlaczego od razu troll? Po prostu tak mam z każdym filmem. Jeżeli po ponad pół godzinie film mnie nie wciągnął to go wyłączam, niezależnie od gatunku. A tutaj przez ponad pół godziny tylko i wyłącznie gadali i nic się nie działo.

Andrzejek324

Właśnie gatunek ma znaczenie to nie nawalanka Pana Vegi z łaciną rzucaną co minutę, dobry dramat przeważnie rozkręca się powoli i stawia na dialogi oraz grę aktorów.  Piotr Trojan w roli Tomka był świetny jeżeli chociaż zapoznałeś się z wywiadami Tomka Komendy, podczas procesu ale i po za to powinieneś zdawać sobie sprawę że Piotr bardzo autentycznie potrafił odwzorować jego emocje i sposób zachowania - Dlatego mocna ósemka.

ocenił(a) film na 7
buterfly

Haha, no właśnie wszedłem poczytać komentarze, patrzę a tu Andrzejek :D

dead_fw

:) Dobrze że chociaż nie ocenił po 30 minutach 2 godzinnego filmu, takie kwiatki też tutaj są.

ocenił(a) film na 7
buterfly

Zajrzałem w tematy poniżej (od najnowszych) i uciekłem w popłochu xD

buterfly

Nie jeden film nawet i ponad dwugodzinny oceniłem na jeden nawet po mniej niż pół godzinie oglądania. Po prostu tak mam, że jak film mnie nie wciąga to go wyłączam, bo po prostu wiem, że co by nie działo się dalej to, film mnie nie wciągnie.

Andrzejek324

Tylko tutaj nie chodzi o film tylko o że gatunek nie jest dla ciebie, dobry dramat nie ma potrzebny gnać z wydarzeniami, kochasz zwyczajnie inny typ gatunkowy okej nie mniej nie oczekuj że dramat zmieni swój rytm.

buterfly

Nie każdy dramat musi być zamulaczem. W filmie musi się cokolwiek dziać a nie tylko same dialogi i zero akcji.

Andrzejek324

Właśnie to jest prawdziwy dramat postawienie na dialogi, tak jak mówiłem uwielbiasz inne kino ale dobry dramat przywiązuje wagę właśnie do dialogów a nie zbędnej akcji :) Swoją drogą jestem ciekaw co cię oczarowało w kinie Pana Vegi że uważasz Pitbulla za arcydzieło kinematografii?

buterfly

Na tych Pitbullach leżałem ze śmiechu. Na mało, której komedii się tak śmiałem. Teksty tego wielkiego karka Stracha mnie kładły na podłogę.

Andrzejek324

To ja mam jednak inne poczucie humoru :)

buterfly

Nie ogarniam tego, że dla kogoś te teksty były nie śmieszne. Jak w Multikinie byłem to praktycznie całe kino piało ze śmiechu.

Andrzejek324

Zwyczajnie nie bawią mnie humor gdzie w co drugim zdaniu leci łacina, ani też humor o penisach sikaniu, seksie przeważnie takie komedia ma u mnie niskie oceny, zwyczajnie nie robi to na mnie wrażenia i z tego powodu nie oceniłem żadnego filmu wysoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones