PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816980}

1917

7,7 86 573
oceny
7,7 10 1 86573
7,1 51
ocen krytyków
1917
powrót do forum filmu 1917

Gra wojenna TTP

ocenił(a) film na 7

Czy tylko ja miałem wrażenie jakbym oglądał gameplay z gry wojennej z perspektywy trzeciej osoby ?? Wszystkie postacie jakie z nim gadają wszystkie przygody jakie przezywa - no ja normalnie miałem wrażenie jakbym grę oglądał tak to unikatowo nakręcili. Film naprawdę dobry ale nie będę tutaj nic więcej pisał bo pewnie wszystko już zostało napisane ale czy ktoś zobaczył w tym filmie to co ja ?! :P :P

ocenił(a) film na 9
mordarg

Miałem to samo odczucie ten film jest zrobiony jak gra komputerowa :)

ocenił(a) film na 7
mulder_4

Hehe to git bo już myślałem że to ze mną jest coś nie tak ;)

ocenił(a) film na 7
mordarg

Kamera wędruje z bohaterami/bohaterem przez "dramatyczną scenografię", wszędzie pełno ludzkich zwłok, a jednak trochę tu za dużo ustawionego obrazu by urozmaić(?) wędrówkę. Scenografia wystylizowana zwłaszcza widać to w obrazie spalonego miasta, a na jego tle ucieczki bohatera - to już rzeczywiście jak w grze. Tak też odbieram ten film jak TY, choć w czasie oglądania, zwłaszcza dzięki kamerze i dominującej muzyce, realizatorzy potrafili wywołać emocje.

ocenił(a) film na 7
Beazea

No pewnie. Mnie to ścisnęło za jaja o odjęło oddech zaraz po opuszczeniu Brytyjskich okopów i poprzez brak muzki i te ciche odgłosy wojny nie puszczało aż do momentu kiedy przekazał rozkaz. Wielki film !!!

mordarg

No cóż, po prostu teraz robi się tak dobre gry ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones