PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639314}
3,8 1 447
ocen
3,8 10 1 1447
13 Eerie
powrót do forum filmu 13 Eerie

Gdybym oglądał filmy po ocenach, to już dawno byłbym w kinematograficznej kupie...
Uważam, że film ma klimat, fajną miejscówkę i w sumie jest dobry, normalne efekty. Nie rozumiem dlaczego się ludzie
tak czepiają, a i powiem, że ta ocena która film ma (3,8) jest zdecydowanie za niska. Film trzyma klimat i to jest
najważniejsze w horrorach, fabułka jest, aktorzy normalnie grają, jak ktoś to lubi to polecam obejrzeć, ale zapomniałem,
że horrory, to dla ludzi są teraz gejowate wampiry i muzyka rockowa.. Więc nie ma się co dziwić, że film ma taką ocenę.

JohnBVB

Bardzo celnie i trafnie to opisaleś nie sugerujcie się ocenami na Filmwebie ,a co do oceny filmu to w 100% się zgadzam z Twoją opinią !

użytkownik usunięty
JohnBVB

ale w tym filmie soundtrack był troszkę w rockowym wniektórych momentach stylu ale naprawdę fajnie wykonany

ocenił(a) film na 9
JohnBVB

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami:) Zbyt niska ocena na filmwebie, dlatego daje 9 :)

JohnBVB

Wymień mi horrory z gejowatymi wampirami, które ludzie uważają za dobre? Ja jakoś nie znajduję. Jak pijesz do zmierzchu to po pierwsze większość uważa go za słaby (ta gra aktorska woła o pomste), a poza tym to nie horror. Dobre horrory ostatnich lat? Sinister, Dom w głebi lasu, remake Martwego zła, Bez litości, a nie to coś. Jak można ten film nazwać dobrym? Klimatu zero, gra aktorska dość słaba (jedni lepiej inni gorzej). Fabuła jest, pisana w jeden wieczór na kolanie jak w większości horrorów bo co tu nowego można wyczarować. Na imdb 4,4 na 500 głosów. To, że Ci się spodobał to dobrze, chwała Ci za to, ale nie pisz tu bredni o ocenie na fw bo chyba wiesz jak to działa? Ludzię oglądają i oceniają według ich upodobań. Gdyby każdy oceniał tak jak Ty to film miałby średnią pewnie z 8!! Kpisz czy o drogę pytasz?

tokyo 666

Sorka, film miałby średnią 9! HAHHAHA

ocenił(a) film na 8
tokyo 666

A właśnie zmierzch, jakieś czyste krwi i wiele innych podobnych badziewi.
Ten film nie ma klimatu? hehe dobre... To chyba nie znasz pojęcia "klimat w filmie". Nie chodzi o klimat atmosferyczny, tylko klimat filmowy, napięcie rośnie, miejscówka idealna, muzyka znakomita dla podtrzymania człowieka w niepewności.. Czego Ci jeszcze brakuje?
Ja oceniam filmy obiektywnie. Jeżeli coś mi się nie podoba, bo mam kaprys 5-letniego dziecka, to nawet się nie biorę za ocenianie.
Martwe zło.. no to już bardziej mi się oryginał podobał, no ale dobra kij z tym, właśnie o takich ludziach jak Ty pisałem.

JohnBVB

Miejscówka niezła to fakt. Co do klimatu to na początku było nieźle, powoli budowana atmosfera, muzyka. Wszystko ok, ale do pewnego momentu, później to już czysta akcja i obdarcie filmu z resztek klimatu. Już momenty kiedy to coś biegało między drzewami. Może to miało na celu wywołanie jakiegoś napięcia, ale jak dla mnie rozwaliło całe napięcie. I aby było jasne wcale nie twierdze, że film jest do niczego jak większość komentujących. Według mnie to taki typowy średniak, nie jest tragicznie, ale niczym też się nie wybija. Tak, więc na plus fajna klimatyczna miejscówka, muzyka i powiedzmy, że gra aktorska też spoko bo Katharine Isabelle jak w każdym swoim filmie trzyma poziom. No, ale film robili amatorzy i to widać, zepsuli drugą część filmu, z takiego klimatycznego horrorka zrobił się film akcji, który poszczególni bohaterowie zrobili sobie wyścig na najgłupsze zachowania.

Co do Martwego zła to gdybym oceniał ten film porównując go do oryginału jak pewnie robi większość fanów to wyszłoby, że jest o wiele gorszy pomimo to, że nie jestem jakimś wielkim fanem martwego zła, a uważam go za zwyczajnie dobry film. No, ale zrobiłem to co w przypadku Rec 3 i odciąłem się od pierwowzorów i wyszło z tego, ze film jest świetny. Chcesz klimat? Tam jest go tyle, że i 13 Eerie mogłoby trochę pożyczyć. Prawdziwy horror z krwi i kości, fajne sceny gore. Oglądają 13 Eerie naprawdę nie byłeś zaskoczony jak wykastrowane i sztuczne były wszystkie sceny zabójstw?

Podsumowując 5/10

ocenił(a) film na 5
tokyo 666

tez mysle ze az taki zly nie byl i troche wieksza ocene powinien miec, sa gnioty, serio gnioty co maja po 5 to troche wprowadzanie w maliny bo gore jest ok, a to film z tych co to akcja i te przyblizone sceny eksploatacji ciala maja znaczenie

ocenił(a) film na 5
tokyo 666

i zgodze sie ze Katarine Isabelle zawsze jest fajna, no piekna jest, i cos ugrac tez potrafi

ocenił(a) film na 6
JohnBVB

Zgadzam się,całkiem udane kino.Mógłby film trochę szybciej rozkręcić się z akcją.Ale mimo to jak się już rozpędził,to trzymał w napięciu do napisów końcowych.Trupiaki fajnie wyglądały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones