PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32901}

Żyć szybko, umierać młodo

The Rules of Attraction
6,4 12 tys. ocen
6,4 10 1 12456
6,2 9 krytyków
Żyć szybko, umierać młodo
powrót do forum filmu Żyć szybko, umierać młodo

Smutny Film :|

ocenił(a) film na 7

Same ćpuny, postacie które ciężko polubić, w których ciężko znaleźć jakąś pozytywną cechę. Ale i oni chcą kochać i być kochani. Właściwie to bardzo smutny film patrząc na ich życie. Życie głupie, puste, pełne nieszczęść... Było mi szkoda wszystkich postaci z tego filmu. Pomimo że cały czas chodzili zjarani, upici, po prostu naćpani to mieli jakąś świadomość tego, co sie dzieje, zdawali sobie sprawę z tego, jak beznadziejnie wygląda ich życie, jak źle się potoczyło. Dużo było dołujących wątków w tym filmie ale chyba najsmutniejsza postać- dziewczyna, która pisała liściki i popełniła samobójstwo... Ale szkoda mi też było Lauren, jakoś przez cały film wydawała mi się najbardziej w porządku z nich wszystkich. Chociaż Paul też był w porządku a życia łatwego i miłego nie miał... Sam Sean- nie mogłam polubić tej postaci, przez cały czas mnie irytował ale już pod koniec filmu też było mi go żal.
Samo zakończenie jak dla mnie nastąpiło zbyt szybko, pozostawiło u mnie pewien niedosyt...
Podsumowując- film jest świetny, życie zagubionych ludzi pokazane w sposób naturalny., tak jak wygląda. Był to mocny film, podobnie jak Requiem dla snu, początkowo mnie trochę odrzucał. Ale kiedy kiedy wciągnęłam się w jego treść i wczułam w losy bohaterów nie mogę dać innej oceny niż 9/10. Sama nie wiem czemu nie dam 10, nie potrafię powiedzieć co mi w tym filmie nie pasowało, ale arcydziełem to on chyba nie jest ;)

ocenił(a) film na 9
ewa1292

hm, jak chcesz happy endów to sobie disneya oglądaj :)

ocenił(a) film na 7
mosqa

Moim zdaniem trafnie opisała ten film, który jest czymś więcej niż kolejnym, pustym obrazem życia studenckiego.Podobało mi się to iż im bliżej końca tym bardziej narastał ten nieco dekadencki klimat, pełen rozczarowania.Mocne 7/10.