PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636889}

Śnieżka braci Grimm

Grimm's Snow White
3,6 435
ocen
3,6 10 1 435
Śnieżka i pierścień śmierci
powrót do forum filmu Śnieżka i pierścień śmierci

Marna podróbka Mirror Mirror: The Untold Adventures of Snow White
Obejrzałem kawałek tego badziewia, a później trailer Mirror Mirror, poniżej link:
http://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lewna+%C5%9Anie%C5%BCka-2012-592905
Oczywiście nie ma czego porównywać...

Gdyby jeszcze postarali się i efekty specjalne były na akceptowalnym poziomie to dałbym 2,
ale to co tam zobaczyłem jest ciężkie do opisania. Pamiętacie telewizyjnego Herkulesa z
1995 roku, to bije on tą produkcję na głowę.

Nie toleruję podróbek, które pojawiają się miesiąc przed premierą filmu do którego
nawiązują. DLA ZASADY ZACHĘCAM DO OCENY NA 1!

marcinprv

Efekty specjalne owszem nic nadzwyczajnego widać ze to wersja budżetowa,ale sama fabuła jak najbardziej ok mnie się ten film podobał...

marcinprv

Brak krasnali/karłów/skrzatów/niziołków, blondynka, beznadziejne efekty muzyczne, a przynajmniej tyle, ile dałam radę obejrzeć... m.a.s.a.k.r.a.
Film jest tak nudny, że przewijałam go co chwilę, a i tak wiedziałam dokładnie co się stało...
Zgadzam się co do oceny i też stawiam 1

salamandria11

Asylum i wszystko jasne.

ocenił(a) film na 5
marcinprv

a ja oglądne i zobacze na co to zasługuje

ocenił(a) film na 1
maciejerzy

i jak się podobał film ];->

ocenił(a) film na 5
lubaszewskimarek

Powiem ci ze nie najgorszy jak na tą wytwórnie efekty dupowate, ale sama fabuła byla całkiem logiczna

ocenił(a) film na 6
maciejerzy

Powiem tak, gdybym nie wiedział z jakiej wytwórni jest film to po jakości efektów i tak bym zaczął to podejrzewać. Ale nie dla samych efektów ogląda sie film. Fabuła rzeczywiście ciekawa i oryginalna (jeśli o takim standardzie jak film na podstawie bajki Braci Grimm zinterpretowanej już setki razy można mówić że oryginalny). Całkiem miłe "oglądadło". Ale biorąc pod uwagę, że to wytwór Asylum, to za samo to o jeden punkcik więcej, że udało im się wreszcie coś ciekawego. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem o ich filmach, ale ten warto obejrzeć (jeśli ktoś lubi fantasy).

marcinprv

0/10 i wszystko na co zasługuje ten filmik kategorii entej.

ocenił(a) film na 1
marcinprv

dałam 2/10, bo się... zagapiłam... ale rzeczywiście, jakby można było to dałabym -2
beznadziejny kicz, gniot i szkoda łez...
a elfy ... skąd oni wymyślili takie głupie elfy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones