PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346357}
8,2 245
ocen
8,2 10 1 245
Ślepa miłość
powrót do forum filmu Ślepa miłość

poruszający...

ocenił(a) film na 9

naprawdę wspaniały film, z niesamowitym klimatem, pięknymi zdjęciami (bo to obrazy w tym filmie są najważniejsze, a nie dialogi, może poza momentami, gdy Marie czyta Rubenowi książki). Działa na zmysły a przy tym pokazuje niesamowite emocje głównych bohaterów (przede wszystkim chylę czoła niesamowitej Halinie Reijn w roli Marie, naprawdę genialna rola).

Film jest poetycki, dramatyczny... gdy się go ogląda czuje się niemal te wszystkie zapachy, które czują bohaterowie.

oczywiście film nie jest bez wad, ale jego poetyckość, zdjęcia i wspaniałe aktorstwo skłaniają mnie do wysokiej oceny 9/10.

ocenił(a) film na 9
maga_86

Rewelacyjny film.Jestem pod wrażeniem.Jeden z najlepszych filmów o miłości jaki ostatnio oglądałem.I ze zdumieniem stwierdziłem,że zawiera pewną psychologiczną prawdę.Niedawno słyszałem prawdziwą historię o kobiecie,niewidomej od urodzenia,która w wyniku wypadku odzyskała wzrok.I,o dziwo,wcale z tego powodu nie była szczęśliwa.Musieli jej chirurgicznie uszkodzić wzrok.

ocenił(a) film na 9
maga_86

Jak dla mnie to arcydzieło wśród romansów :) Jest to jedyny film na któym płakałem. Najsmutniejsza jest końcówka, jak główny bohater (Uwaga spojler!!!!) wydłubał sobie oczy, żeby ta albinoska do niego wróciła ;( (koniec spojlera)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones