PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684721}

Łowca i Królowa Lodu

The Huntsman: Winter's War
6,4 72 239
ocen
6,4 10 1 72239
3,9 8
ocen krytyków
Łowca i Królowa Lodu
powrót do forum filmu Łowca i Królowa Lodu

A mnie ten film bardzo rozczarował. Właściwie nie dotrwałam nawet do połowy. Może to źle komentować film, którego się w całości nie widziało, ale po prostu nie mogę... Też nie podobała mi się Kristen w roli Śnieżki, ale tu nie chodzi o brak Kristen, tylko o brak Śnieżki. Myślałam, że akcja rozgrywa się przed poprzednim filmem. Wtedy jej brak miałby sens... A tak nie jest... Okazuje się, że Śnieżka jest z Williamem, a Sara żyje... Ok, głównym bohaterem filmu jest Łowca, więc Śnieżka nie jest niezbędna w fabule, ale jednak mnie jej brak razi. W poprzedniej części mimo wszystko podobała mi się chemia pomiędzy głównymi bohaterami, ta alternatywna historia, a teraz tego nie ma... Wszystko jest takie przewidywalne i nudne... Gdyby nie Chris, którego zniewalający uśmiech i talent mnie zniewala, to pewnie nie dotrwałabym nawet do momentu, w którym jestem. Szkoda, bo do poprzedniej części wracałam wielokrotnie... No i na dodatek połowa filmu, a tu brak Ravenny. Czy ona w ogóle pojawia się w tym filmie poza pierwszymi scenami???
Panie, daj mi siły bym dotrwała do końca!:(

balex

Ravenna jak najbardziej będzie. Zwroty akcji są raczej typowe dla baśniowych opowieści więc nie można się zbytnio czuc zaskoczonym. Film stawiam w zasadzie na równi z pierwszą częścią - to niezłe, niewybijające się kino baśniowe.

Maniek2008

Zmusiłam się wczoraj, by zobaczyć do końca i ani przez moment nie byłam zaskoczona. Do bólu niestety, przewidywalny. A szkoda. Bo z taką obsadzą mogło wyjść coś super, a wyszło co wyszło. Lubię baśniowe filmy, ale do tego na pewno nie powrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones