PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684721}

Łowca i Królowa Lodu

The Huntsman: Winter's War
6,4 72 240
ocen
6,4 10 1 72240
3,9 8
ocen krytyków
Łowca i Królowa Lodu
powrót do forum filmu Łowca i Królowa Lodu

Jak myślicie da radę? W tajemnicach lasu była jakaś sztuczna i w tym zwiastunie jakoś mi wizualnie nie pasuje na królowe śniegu.

ocenił(a) film na 7
karol.szp

Nie odniosłam wrażenia, że jest sztuczna. A poza tym i tak ten film jest na plus bo nie ma K. Stewart, bo ona popsuła cały film.

ocenił(a) film na 6
karol.szp

Jak dotąd Emily podobała mi się w każdym filmie (łącznie z "Tajemnicami lasu" - IMO zagrała tam najlepiej). Jednak w zwiastunie "Łowcy ..." nie zdołała mnie przekonać. Miałem wrażenie że gra na jedną minę i mocno odstaje o Charlize Theron i Chastain.

Pomimo tego wciąż w nią wierzę. W żadnym filmie swą grą mnie jeszcze nie zawiodła. Może to kwestia kiepskiego doboru scen w zwiastunie, albo kwestia tego że sam film nie zapowiada się najlepiej.

ocenił(a) film na 6
Khaosth

Ja jestem jej wielką fanką. jest bardzo naturalna. a w Tajemnicach lasu - jej scena gdy śpiewa, jej śmiech po rostu utkwiły mi w pamięci jako niesamowicie swobodne. gra jakby to była jej natura.
a po tym zwiastunie ciężko określić:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones