PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684721}

Łowca i Królowa Lodu

The Huntsman: Winter's War
6,4 72 240
ocen
6,4 10 1 72240
3,9 8
ocen krytyków
Łowca i Królowa Lodu
powrót do forum filmu Łowca i Królowa Lodu

skoro ta akcja ma się toczyć przed Śnieżką, to czemu w zwiastunie jest William... przyjaciel Śnieżki? On był jej wieku tak jakby. Jak myślicie?

xwonderlandx

Prequela będzie może 10-15 min, reszta to sequel śnieżki...

ocenił(a) film na 9
kuki7

Tak myślałam, dzięki :)

ocenił(a) film na 9
xwonderlandx

I to prequel ?? To wszystko co sie dzieje przed Śnieżka? Przeciez jest Sara. Żona Łowcy, w Śnieżce mówili, ze nie żyje.

ocenił(a) film na 7
xwonderlandx

Możesz dać linka do zwiastuna z Williamem?

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

tutaj jest dosłownie przez sekunde:
w miejscu: 1:18
https://www.youtube.com/watch?v=F2-_OQL9fBk

ocenił(a) film na 7
xwonderlandx

Racja. Przeoczyłem go wcześniej.
No cóż, ta scena najwyraźniej dzieje się po Śnieżce.... Pytanie, ile w filmie będzie prequela a ile sequela... Mi osobiście wydaje się że to w większości prequel. Ale zobaczymy.

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

Mnie też :) Aczkolwiek, scena z Williamem, może dziać się przed śnieżką. Na przykład trzy lata wcześniej. Śnieżka była uwięziona wiele lat, od dziecka. W tym czasie William był wolny, polował i walczył z wrogami czy coś. Mógł spotkać Huntsmana, przed ucieczką Śnieżki :). Ale może być też po Śnieżce - nie wiadomo.
Ona w sumie została królową, prawdopodobnie mężem został William. ALe tego nie mówili, bo w końcu ożyła z pocałunku huntsmana chyba, to było pokręcone w sumie.

ocenił(a) film na 7
xwonderlandx

Ja mam teraz wrażenie raczej że historia z Sarah i Złą Królową to prequel, natomiast później - sequel - będzie "dogrywka" z Freyą ( w towarzystwie Wiliama Łowca kasuje "lodową sowę", w którymś zwiastunie było też chyba jak Freya zamraża krasnoludy).
Ale generalnie trudno powiedzieć, nieźle kombinują.

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

No nieźlee, to będzie genialne, tak czuję :) Historia Sary jest na 100% prequelem ( nie żywa w Śnieżce :D) A reszta jest skomplikowana. Ja czuje, że całość będzie prequelem, jednak.... myślę, że mnie zaskoczy, no nie wiem. Jak powiedziałeś, nieźle kombinują :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones