PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684721}

Łowca i Królowa Lodu

The Huntsman: Winter's War
6,4 72 227
ocen
6,4 10 1 72227
3,9 7
ocen krytyków
Łowca i Królowa Lodu
powrót do forum filmu Łowca i Królowa Lodu

"Łowca i królowa lodu" moim zdaniem jest pięknym filmem, który pozwala zapomnieć o rzeczywistości, mimo że był trochę przewidywalny i wzorowany na bajce dla dzieci to fabuła potrafiła przerażać i zaskakiwać.
Głównym przesłaniem była siła miłości w obliczu śmierci, jak intryga i pozorna zdrada mogą manipulować ludzkimi uczuciami.
Gra aktorska, szczególnie Jessicy Chastain, która świetnie ukazała dwulicowość Sary, również Emily Blunt pokazująca pozorne zło przykrywające zranione serce po stracie jedynego dziecka - te aktorki jak również tytułowy łowca bardzo dobrze się spisali.
Na pochwałę zasługuje również piękny krajobraz, niczym z baśni połączony z umiejętnie dobraną muzyką. Jednak nie wszystko było takie perfekcyjne, bo zauważyłam kilka błędów :
1 Na początku widzimy jak Ravenna zabija króla poprzez ukłucie pazurem figurki szachowej. Z figurki spływa krew, lecz na królu nie ma nawet kropelki... Może to nie jest ewidentny błąd, ale na pewno można było go poprawić i lepiej zcharakteryzować.
2 Freya została ukłuta w serce, lecz krew była w okolicach brzucha, ponadto
można zauważyć dziurkę na jej dekolcie po prawej stronie.
3 Ślady lodu na twarzy małego murzynka zmieniają kształt i położenie, dłuższy czas po dotknięciu przez Freyę.
Mam nadzieję, że ktoś ma również podobną opinię do mojej.

ocenił(a) film na 7
Monika_Marko

co do punktu 2: Freya dwa razy została ukłuta, za drugim razem to była śmiertelna rana, ale pierwsze ukłucie było w ramię,stąd rana w okolicy dekoltu ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones