PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684721}

Łowca i Królowa Lodu

The Huntsman: Winter's War
6,4 72 227
ocen
6,4 10 1 72227
3,9 7
ocen krytyków
Łowca i Królowa Lodu
powrót do forum filmu Łowca i Królowa Lodu

Theron - moja ulubiona aktorka. Bardzo piekna
Chastain - wyrasta na moja ulubiona aktorke. Rownie piekna a inna
Blunt - jeszcze inny typ urody a mi sie nawet podobala

Dla samych aktorek moge ten film ogladac non stop :)

ciamacz

34 lata i też byłam zadowolona po seansie. Dorosłym też się coś należy od życia. A co!

ocenił(a) film na 4
Vinga2312

Zazdroszczę :D dobrze, że w końcówce pojawiła się ponownie Charlize, wybudziła mnie z letargu .

użytkownik usunięty
ciamacz

wiesz sa takie filmy jak XXX

ciamacz

Czyli ze ocena filmu to w sumie ocena urody aktorek, tak? Mi tez sie podobaly i tylko dla nich(zwlaszcza dla blunt i theron) obejrzalam do konca ten gniot, ale bez przesady..

ocenił(a) film na 7
Vixen8

Blunt moim zdaniem nie pokazała w tym wypadku nic ciekawego, a wiązałem z jej rolą spore nadzieje i zwykle mnie nie zawodziła. Może to przez scenariusz i średnio napisaną postać, sam nie wiem.

ocenił(a) film na 7
ciamacz

Ludzie, 30 lat to przeciez tyle co nic, co wy z tymi tekstami, tracaja zramolalymi pierdzielami. Jessica Chastain ma 39, a jak wygladala w filmie, jak mloda bogini.
Aha i dziwne, ze ci sie jakos Krzysiu Hemsworth nie podobal, bo ona ponoc kazdej w glowie :)

ciamacz

Przyznam, że fajnie było zobaczyć dla odmiany Emily Blunt jako czarny charakter.

ocenił(a) film na 6
ciamacz

niewątpliwie są 3 niezaprzeczalne powody dla których warto obejrzeć tę bajeczkę:
- Charlize Theron
- Emily Blunt
- Jessica Chastein
:)

ciamacz

Ruda jest moja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones