PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644817}

Łowca czarownic

The Last Witch Hunter
6,2 65 002
oceny
6,2 10 1 65002
3,6 7
ocen krytyków
Łowca czarownic
powrót do forum filmu Łowca czarownic

Dno totalne

ocenił(a) film na 1

Generalnie ten "film" to mieszanka Blade-a, Martwego Zła i innych tego typu filmów, ale tak nieudolna, że oglądanie po 20 minutach to męka a nie przyjemność. Głównie sam motyw, scenariusz, przewidywalność, prostota, fabuła - wszystko to jest tak nieudolne, że mam wrażenie że to pierwszy "prosty" film tego typu nakręcony w latach 80-tych. Po prostu całkowity brak klimatu, śmieszność efektów i prostota przekazu powoduje, że być może 12 latek obejrzy to z zaciekawieniem, ale im wyżej wiek - tym bardziej odrzuca.

ocenił(a) film na 6
lukasz2179

Nie porównuj Blade'a do tego shitu.

ocenił(a) film na 6
Mag_Egzorcysta

Jakby było gówno to dałbyś ocenę jak Twój przedmówca, czytaj jeden, a dałeś sześć, więc ogarnij się człowieku. Poza tym żaden z Ciebie fan fantasy, filmów przygodowych i tym bardziej na podstawie komiksów, skoro Ant Manowi dałeś 6...:P

ocenił(a) film na 6
RafStefSzul1981

Dałem 6, ponieważ widziałem już większe gówna od tego. Co ty możesz wiedzieć o filmach jak każdej produkcji Marvela wystawiasz od razu 10. XD

ocenił(a) film na 6
Mag_Egzorcysta

Odpowiem, choć to głupie, pytaniem na pytanie, mianowicie co Ty możesz wiedzieć o dobrym fantasy, kinie przygodowym, skoro oceniłeś tu zaledwie pół tysiąca filmów, przy moich prawie sześciu tysiącach? O tym, że pewnie w życiu nie przeczytałeś żadnego komiksu DC Comis oraz Marvel Comics, nie wspominając?...:O P.S nie każdemu, bo takim gniotom jak Fantastyczna Czwórka, Daredevil wystawiłem ocenę cztery i pięć, za to Zielonej Latarni i starym Supermanom dałem tylko cztery...:P

ocenił(a) film na 6
RafStefSzul1981

Komiksy są dla pedałów.
btw. Jakby mi się chciało to też bym ocenił 6 tysięcy filmów. Naprawdę osiągnięcie godne podziwu. Nie zapomnij sobie tego wpisać do CV.

ocenił(a) film na 6
Mag_Egzorcysta

Jasne, w dupie byłeś i gówno widziałeś, komiksy może i tak, ale nie adaptacje filmowe, ale pewnie tego też nie rozróżniasz, koneserze horrorów klasy B i C?...:-)

ocenił(a) film na 6
RafStefSzul1981

A propos, skoro komiksy są dla pedałów, to dla kogo są gry komputerowe, dla dzieci?...:O To oznacza, że pisze z nastolatkiem i do tego pryszczatym, bez własnego życia i zainteresowań?...:P Wiesz ja mam ponad 34 lata, jak na to wskazuje mój nick i żonę, więc...:-(

ocenił(a) film na 6
lukasz2179

Tylko pierwsza cześć Blade'a była dobra, druga co najwyżej niezła i trzecia średnia, tym bardziej dla fanów komiksów jak ja. Nie wiem co wspólnego widzisz w Martwym Złu i Łowcy Czarownic, chyba połączenie horroru z fantasy, jak tak to podciągnąć można więcej tytułów nie tylko te dwa? Klimat jest dobry, zdjęcia i muzyka też, ogólnie film jest dobry, ale jak to może zrozumieć dzieciak, który obejrzał i ocenił w swoim życiu ledwo ponad półtora tysięcy filmów?...:O

RafStefSzul1981

Oj a co do ilość obejrzanych filmów, ma akurat jakość tego filmu? - Osobiście uważam film owszem miał potencjał, jednak został zmarnowany ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones