PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712573}

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story
7,4 164 565
ocen
7,4 10 1 164565
7,1 35
ocen krytyków
Łotr 1. Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Miałka, pośpieszna akcja. Kiepsko zarysowane postacie z nieokreśloną motywacją. Ostatnie 15 minut "unieważnia" początek. Czyli w zasadzie można nie oglądać większości filmu.

ocenił(a) film na 2
GunMeat

a do tego ciemny ekran w kinie.

ocenił(a) film na 3
kyle_reese

wydaje mi się, że na początku filmu ostrość była tylko na pierwszym planie, dalszy plan zamazany
czy tylko ja miałem takie wrażenie ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
gbbb

taaa, multikino jest gówniane, typowy gówniarzu

ocenił(a) film na 8
GunMeat

Tak w porównaniu do Imaxa jest do niczego. Przyciemniony obraz, słabe nagłośnienie to standard. 3d to absolutna pomyła nie wiem jacy ludzie na to chodzą, na 2d jeszcze da się obejrzeć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
gbbb

nie rozpłacz się gimbusie

ocenił(a) film na 8
GunMeat

I w tym momencie wychodzi że jesteś trollem, nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, poprzec swoja opinię jakimś chociaż malutkim argumentem.

ocenił(a) film na 3
gbbb

pierwszy mnie obraziłeś, tak więc wypad gimbusie

ocenił(a) film na 6
GunMeat

"Nie karm trolla, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" - jak zawsze aktualne, dałeś się wciągnąć w jego grę. Najlepsze, że gbbb napisał "postacie mają motywację, oglądaj uważnie" i prosi o twoje argumenty (mimo, iż sam żadnych swoich nie podał), kiedy z pustego i salomon nie naleje, to co ty masz mu powiedzieć? XD Zamiast podać swoje jakiekolwiek rzeczowe argumenty, to koleś napisze masło maślane połączone z obrazą w stylu "nie masz racji, jesteś głupi"... Jeszce wyzywanie od polaczków i polecanie dorastania. Troll confirmed.

ocenił(a) film na 2
luk11c4

ehh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones