PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712573}

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story
7,4 164 562
oceny
7,4 10 1 164562
7,1 35
ocen krytyków
Łotr 1. Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Niech nowy rok będzie dla nas fanów pełny udanych premier związanych z SW, także szczęście, zdrowia, miłości i spełnienia marzeń :) niech moc zawsze będzie z wami:)

wort801

Dziękuję wort, mam nadzieje, ze przyjmiesz mnie do znajomych w 2017 :P Aha, no i pamiętaj, że Darth Nihilus był człowiekiem :)

Imitation

Ale ty jesteś upierdliwy:) masz tylu ciekawych forumowiczów na forum, a uparłeś się na mnie.

wort801

no przecież sobie żartuję Wort :) Musisz mieć więcej dystansu :)

użytkownik usunięty
Imitation

tak spytam bez urazy, ale ile ty masz lat? sorry ale jeszcze trochę i zaczniesz pisać jak Az42...

Kubuś nabierz trochę dystansu do świata, bo nie poradzisz sobie w dorosłym życiu :) Szkoda czasu na spinanie się :)

Właśnie po to tu jestem, żeby ludzie nie traktowali wszystkiego tak na poważnie i byli szczęśliwsi :*

użytkownik usunięty
Imitation

to zmiataj na Inne... tam bardziej się przydasz...

no i czemu jesteś taki niemiły? :/

użytkownik usunięty
Imitation

nie jestem niemiły, tylko ci proponuję tam kontynuować swoją działalność gdzie ludzie naprawdę się nie szanują... proponuję zacząć od Az42...

ale ja szanuję ludzi ;)

użytkownik usunięty
Imitation

mnie nie...

Ciebie też szanuję. Jak piszę coś pozornie chamskiego, to tylko dla śmiechu i bez spiny :) Ale jeśli Cię uraziłem, to przepraszam :)

użytkownik usunięty
Imitation

z tym zaproszeniem to żart...

nie przyjmiesz zaproszenia? :)

użytkownik usunięty
Imitation

nope...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Imitation

to nie jest ani mądre ani zabawne... takie teksty są żałosne... ciekaw jestem czy jesteś tak odważny na żywo...

użytkownik usunięty
wort801

dzięki i nawzajem ;)

ocenił(a) film na 7
wort801

Nawzajem ;)

ocenił(a) film na 10
wort801

Jako że przerwa w imprezie na sprawdzenie wiadomości czuję się zobowiązany odpisać: nawzajem

wifi_wifi

Spoko :) dzięki wszystkim za odpisanie na życzenia, tylko jedno mnie martwi co tak mało fanów jest na tym forum ? .:)

ocenił(a) film na 9
wort801

Nawzajem :) trochę późno sorki :).

Dawid0126

Spoko :)

użytkownik usunięty
Dawid0126

rok jeszcze młody :) więc nie jest pózno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones