PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830289}
6,8 47 562
oceny
6,8 10 1 47562
7,0 35
ocen krytyków
(Nie)znajomi
powrót do forum filmu (Nie)znajomi

... czyli NIC NIE SŁYCHAĆ. A nie sorry, muzyka jest na cały regulator.

PaniKamelli

Połowy filmu nie zrozumiałem. Powinni podkładać dubbing ;)

ocenił(a) film na 4
PaniKamelli

Najgorzej wypadły rozmowy telefoniczne, które przecież są najważniejsze w tym filmie. Już lepiej, gdyby poprzestali na SMS-ach. Przynajmniej byłoby je widać na ekranie.

ocenił(a) film na 9
PaniKamelli

Wizyta u laryngologa powinna pomóc, albo kupno lepszej jakości sprzętu.

ocenił(a) film na 6
Krogulec3

Serdecznie dziękuję za troskę, ale wystarczyłaby lepsza realizacja, bo nie tylko ja miałam problem i nie tylko przy tym filmie.

ocenił(a) film na 7
PaniKamelli

Właśnie wczoraj oglądałem ten film i co mogę powiedzieć... Film mi się podobał, ale przez prawie cały seans narzekałem, że to jest konkurs dupomówstwa.

Nie tylko jest tak, jak powiedziałaś, ale część aktorów nawet nie przykłada się do dykcji za bardzo (a konkretnie to pan grający Czarka).

Dodam, że film oglądałem na tym samym sprzęcie, na którym oglądam inne filmy, wersja z oficjalnej dystrybucji. To jest po prostu straszne, zwłaszcza w filmie, który jest typowo nastawiony na dialogi i warstwę tekstową (wszystko dzieje się w jednym pomieszczeniu, więc warstwa wizualna do najbogatszych nie należy).

PaniKamelli

W połowie zaskakujący komentarz, gdyż akurat w tym filmie zrozumiałem chyba wszystkie kwestie, w połowie spodziewany, gdyż znaczna większość polskich filmów istotnie powiela ten mankament.

ocenił(a) film na 6
PaniKamelli

Chyba powinni dawać polskie filmy z polskimi napisami :) Słychać kotka idącego po puszystym dywanie, ale co kto powiedział już nie. Aktorzy też powinni doszkalać się z emisji głosu i przede wszystkim dykcji. Bardzo dużo ludzi narzeka na jakość ale producenci jakoś nie widzą problemu.

ocenił(a) film na 5
elninka

Przeczytałem: Aktorzy też powinni dokaszlać:P Chyba trochę niepoprawnie (nie kłócę się, bo nie jestem pewien), ale uśmiałem się, bo co prawda to prawda;) Dźwięk w tym filmie też fatalny.

ocenił(a) film na 6
peace4all

Wszystko co napisałam jest zgodne z zasadami języka polskiego. "Doszkalać" - czyli uzupełniać wiedzę w jakiejś dziedzinie. Zresztą można to szybciutko sprawdzić w internecie. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 5
elninka

A, tak, nie pomyślałem o tym! Jak najbardziej zgadzam się:) Co nie przeszkodziło mi w tym, że powinni "dokaszlać";)

ocenił(a) film na 6
peace4all

Mnie też czasem zdarza się przekręcać wyrazy. Uroki szybkiego czytania ;)

ocenił(a) film na 7
PaniKamelli

Soundmaking.

To w końcu nieznajomi - tytuł zobowiązuje. Ciężko się przecież poznać, gdy nie słychać dialogów.

ocenił(a) film na 6
AutorAutor

:D :D :D

ocenił(a) film na 9
PaniKamelli

właśnie miałem to napisać, często nie słyszałem co mówią , wolę filmy z lektorem :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones