PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35849}

Zbrodnia ze snu

Dead Awake
6,0 330
ocen
6,0 10 1 330
Zbrodnia ze snu
powrót do forum filmu Zbrodnia ze snu

Świetny film!

ocenił(a) film na 10

Zabójcze dialogi jak i zresztą wszelkie sytuacje. Ogólnie fantastyczny klimat - odleciany w Lynchowskim stylu. Obejrzałam ten film kiedyś w nocy w tv i zapomniałam odnotować sobie tytuł. Później przypadkowo trafiłam na niego na allegro (zorientowałam się po opisie) więc ucieszona szybciutko nabyłam:)) Super kino. Nie wiem dlaczego niektórym osobom się nie spodobał i dziwi mnie także jego mała popularność. Dlaczego takie świetne filmy nie są jakoś częściej emitowane w tv - nie rozumiem. No, ale cóż - trudno - całe szczeście, że jest na dvd. W kinie to chyba nie leciało, ale jak by leciało to myślę, że by zrobiło dużą kasę. Może mała popularność wynika z tego, że film jest z Kanady?

ocenił(a) film na 7
Eleonora

Witam koleżankę :) Zgadzam się, film klimatyczny i mimo że jest to produkcja niskobudżetowa, to wyróżnia się dopracowanymi dialogami i wciągającym scenariuszem. Nie zabrakło też polskiego akcentu. Polskie kino a w nim polaczek zboczeniec :))

ocenił(a) film na 9
7IGER

Bardzo ciekawy, specyficzny film. Z pewnością godny uwagi.

ocenił(a) film na 9
Alpert

Również nabyłem ;] więc i było i jest warto! dobre kino które, polecę.

ocenił(a) film na 10
sebas303

Cieszę się, że ilość zwolenników tego filmu wzrasta :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones