PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258641}
7,2 5 920
ocen
7,2 10 1 5920
7,0 4
oceny krytyków
Nocna zmiana
powrót do forum filmu Nocna zmiana

Don Kichot od 20 lat walczący z wiatrakami na polach pustostanu myślowego elit IIIRP
Należy Mu się za tą niezłomną walkę ogromny szacunek.

flowenoll

No, bo niby jak ma on wygrać, taki niepoprawny obskurant? A czy to nie on powiedział, że jak kobieta znajdzie się w korytarzu, to znaczy, że ma w kuchni za długi łańcuch? Szanować skończonego szowinistę, HA! Dobre sobie. Nie mówię, że nie ma szans w końcu Hitlera też wybrano demokratycznie, ale na niego głosowały głównie kobiety...no cóż, przyjdzie Mikkemu tak walczyć do śmierci;)

BelzeBoobies

Co jak co ale obskurantyzmu raczej nie można mu zarzucić, chyba że masz na myśli jego jawną krytykę homosiów. Tekstu o łańcuchu nie słyszałem, więc nie będę się wypowiadał.
"Skończony szowinista"?
Bo pragnie aby kobieta mogła być kobietą a mężczyzna mężczyzną? Jeśli to szowinizm to ja także nim jestem i nie ma powodu do wstydu z tego powodu.
A demokrację mamy taką iż to nie ludzie wybierają kto ma rządzić tylko media. Smutne ale prawdziwe.

Pozdrawiam.

flowenoll

Oj, Pan Mikke, to uzbierał sobie pokaźny arsenał powiedzonek poniżających biedne kobieciny i w pełni ma miano szowinisty zasłużył; dość wspomnieć, że to on wpadł na szatański pomysł, że jak dojdzie do władzy, to zabroni płci pięknej głosować - może kpił, ale w ustach polityka brzmi to demonicznie;)
Cieniutka ta nasza demokracja, to prawda, ale jak ma być dobrze, skoro połowa uprawnionych do głosowania nie chodzi na wybory,a duża część społeczeństwa w ogóle nie interesuje się polityką i kieruje się sondażami?

BelzeBoobies

Nie sposób nie zgodzić się z tobą, wypowiedzi JKM pewnie nie przeszkadzają mi bo mam podobne mniemanie. Nie specjalnie podobają mi się kobiety w wojsku lub policji, trochę to sztuczne moim zdaniem.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
flowenoll

Najlepsze jest w tym to że kobiety mają łatwiejsze testy sprawnościowe do pracy w policji. Jawna dyskryminacja.

Boskigrom

Przyznam Ci się szczerze, że nie wiem, zaiste jeśli tak jest to dopiero "równouprawnienie".

Pozdrawiam.

Ps. czasem mam wrażenie iż najbardziej gnojonym typem człowieka we współczesnym świecie, jest młody, biały mężczyzna, katolik i konserwatysta. Cholera jestem przesladowany! ;)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
flowenoll

sorry, nie dla policji a dla straży granicznej:
http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/tresc?WCM_GLOBAL_CONTEXT=pl/serwis-sg/na bor_do_sluzby/tabele_norm_sprawnosciowych_kandydatow_do_sg/
i dla wojska:
http://www.nasze-wojsko.pl/praca-w-wojsku/27/Praca-w-wojsku/Testy-sprawnosciowe

BelzeBoobies

Przeciezo n w ogole chce zniesienia demokracji..

Al_Bundy

Co to za demokracja, skoro większą część osób głosujących stanowią osoby, które o polityce, ani gospodarce nie mają zielonego pojęcia, a mają na nich wpływ media, albo znajomi (na większość których wpływ mają również media, które w większości są przychylne obecnej władzy). W Korei i na Kubie też panuje demokracja. Pozdrawiam

toOmek3

To jest normalna demokracja, w kazdej rządzi albo korupcja albo głupota.Nie istnieje cos takiego jak "dobrze fukcjonujaca demokracja"

Al_Bundy

Niestety nie wszyscy to rozumieją. Aby wygrać wybory, to trzeba głupiemu ludowi naobiecywać, że zbudujemy drogi, baseny itp. na które nas nie stać, a żeby się utrzymać na stołkach, to trzeba obietnice spełniać. Żeby polska mogła ruszyć do przodu, to trzeba tej głupszej części społeczeństwa wbić to łba, że skoro państwo coś zbuduje, to musi mieć pieniądze, a pieniędzy wydrukować ot tak nie może, więc musi komuś zabrać... Zabiera nam, jednocześnie trwoniąc po drodze pieniądze na obsługę tej transakcji, czyli utrzymanie urzędników. Więc co z tego, że zbudują basen na który Cię nie będzie stać. Po co człowiekowi który zarabia 1200zł netto baseny, drogi, skoro nie stać go na samochód, basen ani inną formę rozrywki, bo ledwo starcza mu na jedzenie i opłaty i nawet nie myśli o takich formach rozrywki, zabiera się mu w podatkach połowę wypłaty i przeznacza na utrzymanie infrastruktury. Hasło rządu powinno brzmieć: ŻEBY BOGACI MIELI TANIEJ, A BIEDNI ŻYLI BIEDNIEJ. Takie to już jest te nasze SOCJAL-DEMOKRATYCZNE państwo. Przykład zupełnie przypadkowy i wytłumaczony na poziomie cepa, żeby ta głupsza część społeczeństwa mogła zrozumieć absurdy demokracji, o których można pisać rozległe referaty ;)

toOmek3

Najlepsze panstwa na swiecie pod wzgledami politycznymi i gospodarczymi to Liechtenstien, ZEA itd.

BelzeBoobies

Korwin chce odebrać prawa wyborcze wszystkim, nie tylko kobietom.

ocenił(a) film na 9
BelzeBoobies

widocznie miały za długi łańcuch że go wybrały

Boskigrom

Tak, ale według Korwina kobiety, to podludzie, stąd nie powinny uczyć się one na błędach, no nie?

ocenił(a) film na 9
BelzeBoobies

Według Korwina? Czy raczej według ciebie on tak sądzi? To znacząca różnica, bo skąd możesz wiedzieć co ktoś myśli jeśli nigdy tego nie powiedział.

Boskigrom

Wystarczy sobie prześledzić jego cytaty na temat kobiet. Ale fakt faktem, że w głowie Korwina nie siedzę - na całe szczęście i to bardziej moje, niż jego.

ocenił(a) film na 9
BelzeBoobies

Widzisz to (idąc twoim tokiem rozumowania) równie dobrze mogę sobie powiedzieć że na podstawie twoich cytatów jesteś człowiekiem omotanym przez media. Ale fakt faktem, że w twojej głowie nie siedzę - na całe szczęście i to bardziej moje, niż twoje.

Boskigrom

Jakże celna i trafna riposta!

Pozdrawiam

Boskigrom

A ty przez Korwina, bo albo go bronisz, albo posługujesz się nie swoimi cytatami; no, demonem erystyki, to ty nie jesteś;) Przyjmijmy też, że ten, co to go na żywo w tv słyszałem, jak z lubością psy wieszał na kobiecinach, to nie był Korwin, że podstawili kogoś innego, w porządku. Dla dobra twojego samopoczucia mogę to zrobić.

ocenił(a) film na 9
BelzeBoobies

Myślałem że cytaty polegają właśnie na tym, że przytacza się słowa kogoś innego, ale widocznie ty wiesz lepiej.
Przytocz konkretną wypowiedź wieszania psów na kobietach lub z łaski swojej zamilknij.

Boskigrom

A zerknij sobie do Wikicytatów, znajdziesz tam kilka przykładów. A tak na przyszłość, to nie pisz takich rzeczy, że mam zamilknąć, bo, za przeproszeniem, nie masz nic do tego:)

ocenił(a) film na 9
BelzeBoobies

A ja widziałem wczoraj ufoludki, zdjęcie jest gdzieś w internecie - znajdź sobie. To ty się powołujesz ponoć na jakieś słowa a nie ja, więc w tym momencie piszesz jakieś niepotwierdzone bzdety.

Boskigrom

http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg&feature=related

ocenił(a) film na 9
BelzeBoobies

No to dokładnie o który fragment tobie chodzi? Bo ogólnie Korwin mówi że każda płeć ma swoje preferencje i to udowadnia konkretnymi faktami.

ocenił(a) film na 7
BelzeBoobies

Gdzie ty w tym materiale się doszukałeś wieszania psów na kobietach? Janusz Korwin Mikke jako jedyny publicysta ma odwagę sprzeciwiać się "postępackim" argumentom na temat równouprawnienia kobiet i mężczyzn. Doktryna ta, lansowana przez "postępackie" lewicowe media (np. TVN), jest idiotyzmem. Mężczyzna i kobieta NIE są równi - wystarczy spojrzeć żeby dostrzec różnicę :) Korwin walczy o to, by przywrócić normalność, bo w wyniku zalewającej nas z Zachodu propagandy ludzie naprawdę uwierzyli w absurdalną tezę o dyskryminacji kobiet. Nie daj się omamić i sięgaj częściej do innych mediów. Poza tym zamiast skupiać się tylko na jednym aspekcie wypowiedzi Korwina posłuchaj jego wykładów na tematy gospodarcze - w Internecie jest tego pełno.
Pozdrawiam.

TylerDurden887

Korwin walczy - dobre;) Jakaż to odwaga, kiedy się nie ma nic do stracenia? Krzewienie równouprawnienia w Iranie, to znaczy mieć odwagę! Korwin dziwnie postrzega różnicę między płciami; mówi, np. że kobieta jest głupsza od mężczyzny - faktycznie zacny to argument na rzecz nie istnienia dyskryminacji. TVN nie oglądam - jeśli do tego piłeś z tymi "innymi mediami" - a co do gospodarki, to wolę słuchać ekonomistów z prawdziwego zdarzenia. Pana Janusza i jego "znieść socjal i emerytury, niech motłoch sam o siebie zadba, a jak nie umie, to są Caritasy i inne przybytki dla biedoty" dosyć się już nasłuchałem. Facet dobrze myśli, ale to się nie uda, bo cywilizowany świat jest bardziej skomplikowany, niż jemu się wydaje. Zrobi eksperyment na małej społeczności i wyjdzie, a będę pierwszym, który na niego zagłosuje. W każdym innym przypadku pozostanie on dla mnie facetem od za długiego łańcucha.

BelzeBoobies

Mowi ze kobieta przecietna ma mniejsze IQ co jest faktem i tego dawno dowiedziono.. jednak mówi, że taka Margaret Thatcher byla inteligentniejsza od wiekszosci mezczyzn a nawet od niego.. mówil ze istnieje wiele inteligentniejszych do niego kobiet.

To ze mezczyzni wola glupsze kobiety tez jest faktem..

ALe on jest ekonomista z prawdziwego znaczenia..

Socjal iemerytury sa calkowicie zbedne.

Al_Bundy

Dawno juz tez udowodniono, iż inteligencja i mądrość, to dwie różne sprawy. Słowem można być głupim inteligentem i mądrym prostakiem.
Głupsi mężczyźni wolą głupsze od siebie kobiety, swój ciagnie do swego - żadna nowość.
Socjal nie potrzebmy i emerytury też? Sądzisz, że każdy zadba sam o siebie? Ja tez bym tak chiał, ale tak nigdy nie będzie. Jeśli bawimy się w coś takiego jak "państwo", to to działa w obydwie strony: ja ciebie, ty mnie. Bo jeśli każdy sobie rzepkę skrobie, to ja chcę być bezpaństwowcem już teraz i nie płacić żadnych podatków, na nikogo nie łożyć, żyć z pracy własnych rąk i mieć wszystko w nosie.

A tak w ogólę, to postuluję likwidację senatu i obciecie poselskiej listy płac o jakieś 300 miejsc, a prezydenta uczynić honorowym marszałkiem i wysłać emeryturę. By żyło się lepiej - nie tylko żonom zatrudnionym w KGHM ;)

BelzeBoobies

Wiem ze inteligencja i madrosc to dwie rózne sprawy..

Socjal to zlodziejstwo - zabieranie pieniedzy jednemu aby dac drugiemu.. Cos takiego jest niedopuszczalne.. Zreszta wystarczy nie okradac i nie bedzie trzeba trzeba dawac.

Emerytury powinny byc w 100% prywatne i dobrolne.. nikt nie zarzucilby panstwu ze go okradaja a ZUS to ewidentnie zlodzieje.

Panstwo ma chronic obywatela a nie sie nim zajmowac.


Senat jest w miare OK. Nalezy zlikwidowac sejm.. Poslów moze byc nawet 10 000.. nalezy im poodbierac tylko pensje.

ocenił(a) film na 3
Al_Bundy

Co do emerytur się zgodzę, ale musimy jakoś wyjść z komunizmu, bo nie da się z dnia na dzień powiedzieć, że emerytur nie będzie i każdy pracuje na siebie. Taka reforma to dobre kilkanaście-kilkadziesiąt lat., żeby wyjść na dobrowolne emerytury. Socjal jest potrzebny z dwóch przyczyn, żeby dać szansę tym, którym się nie powiodło, lub nie mieli szans po prostu, porównajmy dziecko rodziców z wyższej klasy średniej i dziecko z patologicznej rodziny. Trudno tutaj nawet doszukiwać się winy dziecka, gdzie się urodziło. Socjal zapobiega nadmiernemu rozwarstwieniu społecznemu, gdzie obok skrajnej biedy istnieje skrajne bogactwo, co prowadzi do częstych zawirowań i narusza fundamenty istnienia demokracji.
" Nalezy zlikwidowac sejm.. Poslów moze byc nawet 10 000.. nalezy im poodbierac tylko pensje." 10 000 posłów pracujących bezpłatnie. Za przeproszeniem to co mówisz to populistyczne głupoty. Spójrz na przykład starożytnego Rzymu i ich Senatu. Nie ustosunkowuję się do wysokości diet poselskich, ale uważam, że całkowite ich zlikwidowanie spowodowałoby kompletną oligarchizację Sejmu, a co za tym idzie prawdopodobnie oligopolizację gospodarki.

przemyslaw18

Jakie tam kilkanascie.. To reforma trudna do zrealizowania przez to że trzeba bylo oddac to co sie ukradlo ale da sie zrealizowac w pare lat.

Socjal nie jest potrzebny. Rodzine z wyzszej klasy sredniej zapracowali by ich dzieci mieli jak najlepiej.. okradniecie ich po ot by jakis patole mialy na zarcie mija sie z prawami logiki.. w koncu.

Patologiczne rodziny, byly, sa i beda.. to ich problme.

Podzial tez istnieje co jest naturalne i przedewszystkim sprawiedliwe.

Istnienie demokracji to juz samo w sobie jest kpina z cywilizacji czlowieka.. Ustrój w którym 100 debili moze zdzialac wiecej niz 1 inteligentna osoba to ustroj straszny... Gdyby jeszcze mogli glosowac osoby tylko wyksztalcone.. Wtedy moglo by sie udac (chociaz nie musialo by).

10 000 to przykladowa liczba.. Po prostu mowie ze ta praca powinna być bezplatna.. W koncu pozbylismy sie tych wszystkich debili bez zadnego problemu..

ocenił(a) film na 3
Al_Bundy

Pomysl, ze osoby pobierające emerytury w dniu wydania ustawy musiałyby wymrzeć, żeby emerytura była czymś zastąpiona, a co dopiero kolejne pokolenia.
Oczywiście niech patole giną w ogniu piekielnym, więc popierałbyś ustrój szlachecki? Tam to rodzice zapracowali na pozycję dzieci. Co do patoli to wielu z nich przewyższa intelektualnie Ciebie jak i mnie razem wziętych, więc trzeba dać szansę każdemu.
Masz rację, że "Patologiczne rodziny, byly, sa i beda.." Chodzi o redukcję do liczby rodzin patologicznych trwale niezdolnych do funkcjonowania, czasami wystarczy pomóc natomiast nie wiem co się stanie kiedy Ty popełnisz błąd i (nie znam Twojej sytuacji rodzinnej i materialnej i nie chcę znać) i przykładowo zostaniesz okradziony, ale pieniądze nie zostaną odzyskane, a Ty trafisz na ulicę? Dalej będziesz odmawiał przyjmowania soocjalu?
"Podzial tez istnieje co jest naturalne i przedewszystkim sprawiedliwe." to prawda, ale chodzi o zmniejszenie różnic między grupami społecznymi, bo przy zbyt dużych różnicach powstaje ustrój zwany oligarchią.
Co do demokracji ciekawą ideą jest system kurialny wedle wykształcenia.
O posłach jak mówiłem nie zrozumiałeś chyba wszystkich pojęć, przeczytaj jeszcze raz i odpowiedz ponownie jeśli jesteś w stanie.

przemyslaw18

Ludziom po 50-60 r. życia należy kase dawac.. tu nie ma wyjscia. Pieniadze z prywatyzacji mogly by pokryc te straty.. lekko bysmy sie zadluzyli ale jakbysmy wwydali to co ukradli to moglibysmy w ogole stworzyc kraj o niskich podatkach.

Szlachta miala wieksze prawa.. Ja popieram ustrój w którym kazdy ma tyle na ile zapracuje, ustrój sprawiedliwy i wolnosciowy..

Jak mnie okradna to policja ma obowiazek schwytac zlodzieja i dac mi te pieniadze co mi ukradl + 400% ich wartosci (takei cos bedzie odstraszac zlodziejow).

Różnice musza istniec.. Jak ktos ciezko pracuje to zasluguje na wiecej niz len. .tak samo po liwkidacji wieku emerytalnego, panstwowych ubezpieczen i ogolnie ich przymusu niektórzy mogli by isc na emeryture kolo 50...

Ja popieram monarchie konstytucyjna.. ale ciekawe co by wyszlo z tego jesli do glosowania mialy by prawo tylko osoby wyksztalcone.

KNP, UPR i PL utrzymuje sie z wlasnych skladek.. nawet KPP, DP, APP itp. utrzymuja sie z wlasnych skladek.. Nie wiem po co mam utrzymywac polityków którymi gardze itp.. Oni powinni pracowac za darmo albo w ogóle.. Byli by ludzie sklonni byc politykami za darmo.. w koncu twoj znienawidzony Janusz Korwin Mikke jest za zniesieniem pensji dla polityków.. Sam wzbogacil sie bez tego.

ocenił(a) film na 3
Al_Bundy

"Pieniadze z prywatyzacji mogly by pokryc te straty" mówimy o teraźniejszości brzmi to ładnie na papierze, ale mamy rzeczywistość jaką widzisz za oknem i do niej się odnoś.
"Szlachta miala wieksze prawa.. Ja popieram ustrój w którym kazdy ma tyle na ile zapracuje, ustrój sprawiedliwy i wolnosciowy.." Szlachta miała większe prawa bo ich przodkowie na to zapracowali. Wystarczy przypomnieć, że za czasów Mieszka I byli wojowie i rolnicy i później Ci wojowie po zmieszaniu się z możnowładztwem zaczęli tworzyć szlachtę. Szlachta miała więc większe prawa jedynie dzięki temu, że zapracowali na to ich przodkowie.

"Jak mnie okradna to policja ma obowiazek schwytac zlodzieja i dac mi te pieniadze co mi ukradl" Ojej, czyli wpadłeś w socjalizm, bo rządasz pieniędzy ze skarbu państwa za to, że Ty nie potrafiłeś ochronić swoich pieniędzy, bo wystarczy, że złodziej zdąży przepić Twoje pieniądze. Czyli liberałem jesteś dla innych, a jak Tobie dzieje się krzywda to państwo niech płaci. Debatę na ten temat przeprowadziło Radio Wnet, jeśli jesteś zainteresowany i według tego co ustalili powinieneś wylądować na ulicy, a żyjąc na ulicy co byś dalej postanowił? To jest jedno z moich pytań do Ciebie.

Już ustaliliśmy, że różnice muszą istnieć, tylko, że ja uważam, że nie powinny być monstrualne.

"KNP, UPR i PL utrzymuje sie z wlasnych skladek.. nawet KPP, DP, APP itp. utrzymuja sie z wlasnych skladek." bo nie załapały się na subwencję. "twoj znienawidzony Janusz Korwin Mikke jest za zniesieniem pensji dla polityków" nigdy nie mówiłem, że go nienawidze, po prostu się z nim nie zgadzam w niektórych kwestiach, Co do zniesienie pensji odwołuję się do przykładu starożytnego Rzymu czy może było to kilka komentarzy za daleko?
"Sam wzbogacil sie bez tego." pisząc na przykład felietony do Super Expressu

przemyslaw18

"mówimy o teraźniejszości brzmi to ładnie na papierze, ale mamy rzeczywistość jaką widzisz za oknem i do niej się odnoś."

Od 100 lat wciskaja nam te chora rzeczywistosc ale ja dalej nie jestem na tyle glupi aby ja zaakceptowac.. Wszystko jest proste i mozliwe.

"Szlachta miała większe prawa bo ich przodkowie na to zapracowali. Wystarczy przypomnieć, że za czasów Mieszka I byli wojowie i rolnicy i później Ci wojowie po zmieszaniu się z możnowładztwem zaczęli tworzyć szlachtę. Szlachta miała więc większe prawa jedynie dzięki temu, że zapracowali na to ich przodkowie."

Tu prawa sa te same tylko pieniadze inne

"Ojej, czyli wpadłeś w socjalizm, bo rządasz pieniędzy ze skarbu państwa za to, że Ty nie potrafiłeś ochronić swoich pieniędzy, bo wystarczy, że złodziej zdąży przepić Twoje pieniądze. Czyli liberałem jesteś dla innych, a jak Tobie dzieje się krzywda to państwo niech płaci. Debatę na ten temat przeprowadziło Radio Wnet, jeśli jesteś zainteresowany i według tego co ustalili powinieneś wylądować na ulicy, a żyjąc na ulicy co byś dalej postanowił? To jest jedno z moich pytań do Ciebie"


Wtf? Co ty pierd**sz? Umiesz czytac? Panstwo nie ma prawa dawac mi zadnych pieniedzy.. ale policja istnieje po to aby lapac przestepców i odbierac im to co ukradli...

"Już ustaliliśmy, że różnice muszą istnieć, tylko, że ja uważam, że nie powinny być monstrualne."

Powinny na tyle na ile kazdy zapracowal.

"" pisząc na przykład felietony do Super Expressu"

To cos zlego? Praca jak kazda inna..

Ja z pieniedzy z podatków utrzymywalbym tylko wojsko.. Problemym mam jedynie z tym ile ten podatek musialby wynosic...

ocenił(a) film na 3
Al_Bundy

"Od 100 lat wciskaja nam te chora rzeczywistosc ale ja dalej nie jestem na tyle glupi aby ja zaakceptowac" dlaczego? zyjesz w innej rzeczywistosci? Kazdy potrafi sie odnosic do teoretycznych sytuacji sprobuj do tego co istnieje

" policja istnieje po to aby lapac przestepców i odbierac im to co ukradli..." to powiedz co kiedy taka osoba wyrzucila twoje pieniadze do pieca i nie ma szans odzyskania co wtedy zrobilbys?

Mam pytanie w takim razie co bys zrobil w sytuacji gdy dochodzi do wielkich roznic spolecznych obok skumulowanych wielkich fortun istnieje wielka bieda i nagle ta bieda sie buntuje, bo doszlo do zamkniecia sie klasowego i biedni nie maja praktycznie szans na awans spoleczny i dochodzi do rewolty powiedzmy komunistycznej co wtedy zrboisz?

Co do pisania do Super Expressu mam na mysli to, ze czerpie korzysci z tego ze 20 lat temu byl poslem, a trudno uwierzyc zeby zrezygnowal z subwencji jakby jego partia ja otrzymala
"Ja z pieniedzy z podatków utrzymywalbym tylko wojsko." chyba bys utrzymywal inne sluzby, jesli nie to chetnie bym sie do tego odniosl czy policja i sluzba zdrowia sa Ci zbedne

przemyslaw18

Rzeczywistosc jest inna niz nam sie wmawia.. Wszystko moze byc proste - jak sie chce.

Jesli taka osoba wrzucila moje pieniadz do pieca to powinno sie jej zabrac jej pieniadze.. Jesli nie ma to powinni ja zagnac do obozu pracy, lub testowac na niej leki, kosmetyki itp. zeby te pieniadze szybko zwrócic.. jesli ich szybko potrzebuje to moga mi je dac ale ona i tak ma im je dpracowac.

Jesli dojdzie do rewolucji komunistycznej to oczywiscie beda zabijal komuchów którzy chca wprowadzic komunizm.

Z tego co wiem to JKM nie pobieral kasy.. ale moge sie mylic.

Sluzba zdrowia to powinna być oczywiscie w 100% prywatna.

Policja? Mozna ja utrzymywac z podatków.. ale pieniedze z wiezien przeksztalconych w obozy pracy i po ziwekszeniu kar pienieznych dla przestepcow teoretycznie moga pokryc koszty policji.

ocenił(a) film na 3
Al_Bundy

"Jesli taka osoba wrzucila moje pieniadz do pieca to powinno sie jej zabrac jej pieniadze.. Jesli nie ma to powinni ja zagnac do obozu pracy, lub testowac na niej leki, kosmetyki itp. zeby te pieniadze szybko zwrócic.. jesli ich szybko potrzebuje to moga mi je dac ale ona i tak ma im je dpracowac" dobrze to spalila twoje pieniadze powiesila sie nie miala nic nie miala tez rodziny i co dalej zrobisz nie majac nic?

"Jesli dojdzie do rewolucji komunistycznej to oczywiscie beda zabijal komuchów którzy chca wprowadzic komunizm." jako zwykły obywatel? mówię o sytuacji gdy 70% społeczeństwa domaga się zmian ustrojowych, bo doszło do całkowitego zamknięcia się bogatych i odcięcia się od biednych( do którego prowadzi konserwatywny liberalizm) i chcą szans na zmianę i co wtedy? zabijesz wszysrtich?
"Z tego co wiem to JKM nie pobieral kasy.. ale moge sie mylic." nie zrozumieliśmy się chodzi mi o to, ze nie jestem pewien czy gdyby jego partia przekroczyła 3% to nie pobierałby subwencji a co do korzyści mam na myśli takie, że gdyby nie fakt bycia wtedy w Sejmie to nie zarabiałby jako felietonista i ciągnięcia z tego profitów.
"Policja? Mozna ja utrzymywac z podatków.. ale pieniedze z wiezien przeksztalconych w obozy pracy i po ziwekszeniu kar pienieznych dla przestepcow teoretycznie moga pokryc koszty policji." Szkoda, że nie mam danych liczbowych, ale koszty utrzymania policji są dość spore i trudno byłoby pokryć te koszta z obozów pracy, a jak łatwo domyślić się, że Ci co kradną robią to często bo czegoś nie mają, więc trudno byłoby im odebrać jeszcze więcej. Brzmi pięknie, ale obozy pracy może, podkreślam może byłyby wstanie zarobić na własne utrzymanie pamiętajmy, że takiego więźnia trzeba wykarmić służbę więzienną opłacić i zwiększyć zabezpieczenia by w czasie pracy nie uciekli oraz stworzyć system resocjalizacyjny. ( Co najciekawsze sprawdza się skandynawski, gdzie w więzieniach panują prawdziwie dobre warunki- mają najmniejszy odsetek recydywistów)

przemyslaw18

Wtedy to niestety jest moj problem.. ale to przypadki raczej niespotykane.. nikt nie pali pieniadzy itp... Tak czy siak nie chce aby okradli innych by mi je zwrocic.. n ochyba ze tutaj w tkaich przypadkach beda przewidywac dofinansowanie z obozu pracy.. ale pieniadze obozw powinny isc na utrzymanie obozów, sadów i policji.

Jsli 70% spoleczenstwa oakzlao by sie komuchami.. sam bym ich nie powstrzymal.. aczkolwiek jesli mógłbym to rozwalilbym wszystkich.

Kilka osob z jego partii podpisaly umowe z ktorej jest napisane ze jak wejda do sejmu to ich pensja bedzi przekazywana na jakas fundacje (w przypadku Konrada Berkerowicza to bedzie fundacja anny dymnej)

ocenił(a) film na 3
Al_Bundy

"Wtedy to niestety jest moj problem.." właśnie chciałbym poznać jak konserwatywny liberał radzi sobie w trudnych sytuacjach, bo wystarczy, że zdążył uciec do kraju z którym nie mamy ekstradycji i dla Ciebie byłoby to równoznaczne z ich utratą.

"Jsli 70% spoleczenstwa oakzlao by sie komuchami.. sam bym ich nie powstrzymal.. aczkolwiek jesli mógłbym to rozwalilbym wszystkich." Tylko dlatego bo domagają się egzekwowania swoich praw? Na podstawie prawa naturalnego?

" ale pieniadze obozw powinny isc na utrzymanie obozów, sadów i policji." jak już mówiłem byłoby dobrze jakby te obozy zarabiały na siebie nie wiem skąd bierzesz pomysł, że te byłyby w stanie zarabiać na sady czy policję, trudno mi sobie wyobrazić co musieliby robić by wyciągnąc takie zyski.

Co do członków jego partii to muszę przyznać, że brzmi to ciekawie i chciałbym zobaczyć to w praktyce, bo brzmi to szlachetnie.


przemyslaw18

Ekstradycja istnieje przeciez w liberalnych panstwach...

Oczywiscie - komunsci nie maja zadnego prawa do wprowadzania komunistów.

Mozna na wiezniach testowac leki, kosmetkyi, itp. Policji i sadów to nie utrzyma ale tu wystarczy zwiekszyc kary pieniezne dla drobnych przestepców.

Konrad Berkowicz (wczesniej źle napisalem nazwisko) naprawde podpisal taka umowe wiec nie ma tu mowy o oszustwie.. wiedzial ja nawet Tusk.

ocenił(a) film na 3
Al_Bundy

"Wtedy to niestety jest moj problem.." właśnie chciałbym poznać jak konserwatywny liberał radzi sobie w trudnych sytuacjach, bo wystarczy, że zdążył uciec do kraju z którym nie mamy ekstradycji i dla Ciebie byłoby to równoznaczne z ich utratą. Uciekł do dżungli amazońskiej, a liczy się raczej co Ty wtedy zrobisz?
"Oczywiscie - komunsci nie maja zadnego prawa do wprowadzania komunistów" Zwykły spam ze spacjami, na więcej Cię nie stać?
"Mozna na wiezniach testowac leki, kosmetkyi, itp. Policji i sadów to nie utrzyma ale tu wystarczy zwiekszyc kary pieniezne dla drobnych przestepców" Mam pytanie czy serio nie czytasz? Mówię,że wszystkie legalne metody wykorzystania więźniów nie gwarantują nawet utrzymania tych obozów pracy a co dopiero całej budżetówki. Spójrz na liczby później zapraszam do rozmowy. Wyższe kary pieniężne dla drobnych przestępców? Kpisz czy o drogę pytasz? Pieniędzy nie da się w większości wyegzekwować, często nawet tych skradzionych a mówisz o jakichś 400% ukradzionej kwoty.
"Konrad Berkowicz (wczesniej źle napisalem nazwisko) naprawde podpisal taka umowe wiec nie ma tu mowy o oszustwie" wypowiedziałem się szczerze, że to dobra inicjatywa, nie mówiłem sarkastycznie.

przemyslaw18

Nie wiem co zrobie.. Nigdy nie bylem w takiej sytuacji.

Co tu wiecej dodac.. Komunizm zostal zdlawiony wszedzie oprócz Korei Pólnocnej i Kuby.. gdyby znow opanowal swiat to ofiar bylo by pelno.. Do tego NIE WOLNO dopuscic. Hitler przy takim Zedongu, Stalinie, Leninie, Pol Potu, Kim Ir Senie itp byl podrzednym zbrodniarzyna.. z tej grupy tylko Zedong, Stalin i Lenin wybili wiecej niz HItler ale Pol Pot, KIm Ir Sen itp mieli zdecydowanie wiekszy zapal... Nie wono dopuscic aby komunisci doszli do wladzy.

Gdyby zaganiac wieźniow do naprawde niewolniczej pracy to nie dosc ze utrzymaly by sie to dalo by to zysk.. ty mówisz o nich ja ko zwyklych pracownikach a to byli by robole tyrajacy 14h przez 7 dni w tygodniu...


Wiem ze nie mówiles sarkastycznie. Zreszta po co JKM ma krasc? Zarabia bardzo duzo, ma ponad 9-11 mln.. po co? Jakby ccial to juz dawn obylby w sejmie.. nie jest glupi.

Zreszta w jego przypadku mógłby sobie kontro partnerskie na YT zalozyc i po problemie.. Zakladajac ze mialby tyle wyswietlen ile lajków na FB to pewnie zarabialby conajmniej kilkadziesiat tysiecy zl. miesiecznie

ocenił(a) film na 3
Al_Bundy

"Nie wiem co zrobie.. Nigdy nie bylem w takiej sytuacji." ale za to będę wypowiadał się na forum o konserwatywnym liberalizmie nie wiedząc nic o konsekwencjach.
"Gdyby zaganiac wieźniow do naprawde niewolniczej pracy to nie dosc ze utrzymaly by sie to dalo by to zysk.. ty mówisz o nich ja ko zwyklych pracownikach a to byli by robole tyrajacy 14h przez 7 dni w tygodniu..." Czytając Ciebie to utwierdzasz mnie w przekonaniu, że o resocjalizacji nic nie wiesz, ale zrozum, że ta niewolnicza praca 14h 7 dni w tygodniu (czyli nie mniej niż inni ludzie w konserwatywnym liberaliźmie) , ale wyobraź sobie, że żyjemy w cywilizowanym świecie, gdzie obowiązują prawa człowieka, a i jestem ciekaw jak Ty byś sobie poradził gdybyś trafił do więzienia? Znowu odpowiesz, że nigdy nie byłeś w takiej sytuacji?

Boskigrom

A teraz dziadek znow cos papla o kobietach i panu H. Poparcie ktore nowa prawica wywalczyla spadnie bo blazen z owadem cos plecie by szokowac ludzi.

ocenił(a) film na 9
HAPPY_CHLOE_fw

Niestety dla ludzi ważniejsze są niesmaczne dowcipy niż to co mają w portfelu.

Boskigrom

A może obie te rzeczy i dlatego nie popierają Krula?

Boskigrom

To on tam poszedl dowcipy opowiadac? Pomylil programy. Ten pan to zwykly pajac ktory robi kolo siebie szum, on nie wybiera sie do UE bo tam go nikt nie zna. W Polsce jest znany jako skandalista i pan noszacy muche. Popisze do gazetki, wywiadzik w tv(skandaliczna wypowiedz), rozglos i kasa! On czuje sie tu jak ryba w wodzie. A nowa prawica puki co o wygranej moze jeno snic( jesli nie wytnie raka).

ocenił(a) film na 9
HAPPY_CHLOE_fw

Pomylił programy? To prowadząca usilnie zmieniała temat z politycznego na niepolityczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones