PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592731}

Malowany ptak

Nabarvené ptáče
6,4 2 707
ocen
6,4 10 1 2707
6,3 16
ocen krytyków
Malowany ptak
powrót do forum filmu Malowany ptak

Malowany Ptasior - Aleksander Szumański
Czarny Ptasior - Joanna Siedlecka

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Nie słyszałem, aby ustawa o zwierzętach przyniosła kaczuzelskiemu popularaności. Zwłaszcza wśród rolników. W tej kwestii wierzę, iż Prezes działa w dobrej wierze. Wierzę w jego dobre intencje. A co do samej ustawy to mam mieszane uczucia. Nie wiem co powiedzieć.

Słuchaj, skoro jesteś taki mądry to może masz jakąś teorię na temat śmierci kota Alika. Może to kaczuzelski go zamordował. Najpierw się nad nim znęcał, a później zabił ze szczególnym okrucieństwem. Wiesz co? Może donieś na prokuraturę, że prezes z Żoliborza znęca się na kotami. A Alika to nawet zamordował.

Shadow_dawnego_ggggggg

Chyba pytałem, co się obecnie z ustawą dzieje. Przegłosowana? Wprowadzona? Jarozbaw może działać w dobrej wierze, gdy chce zaszkodzić kobietom. To znaczy dobra wiara oznacza tu zwykłą szczerość, bo oczywiście nie chodzi mu o popularność.

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Co się z ustawą dzieje? Otóż opozycja i część koalicjantów ją przyblokowała.
Świrosław nie chce szkodzić kobietom. Chce ratować dzieci. A czy te dzieci które chciałbyś wyskrobać nie mają płci? To nie są kobiety? Bo cały czas piszesz tak jakby każda kobieta za punkt honoru miała wyskrobanie swojego dziecka. A pomijasz fakt że ofiara aborcji (piszę o właściwej ofierze, a nie tych pseudoofirach) też może być kobietą.
Dziecko też może być kobietą. Więc niestety te kobiety też kobietami są i też trzeba je chronić. Też trzeba je bronić i im nie szkodzić. A te kobiety które je rodzą niech nie bredzą że ktoś chce im szkodzić.
Co do was to już tę jedną kobitę spośród was widziałem. Ta margot. Pewnie jeszcze ,,ona" chciałaby mieć możliwość wyskrobania swoje córki. Ale nie może bo jej kaczuzelski zabronił. Więc będzie musiała urodzić. Bidna kobita.

Shadow_dawnego_ggggggg

:) Nie, Jaro mógł ratować dzieci, niepełnosprawne, gdy niepełnosprawni okupowali fragment sejmowego korytarza. Jaro uznał, że ich cenne życia nie znaczą nawet tyle co miły widok. Żywe niepełnosprawne dzieci nie znaczą nawet tyle, co widok. Wszelkie hasła o obronie życia to kłamstwo.

Płody, które poddane byłyby aborcji farmakologicznej (skończyłbyś może o skrobaniu?), mają poważne wady rozwojowe i czasem nie mają dużej części ciała, ważnego organu etc. One już umierają, są sztucznie podtrzymywane. Inna rzecz, że są na tak wczesnym etapie rozwoju, że nie mają też możliwości odczuwania.

W żadnym momencie nie pisałem nic o punkcie honoru w postaci dokonania aborcji. :)

ocenił(a) film na 1
hyrkan

eskimosi często żucali się na niemców. Jak braciski bielscy. O nkwd nie wspomnę. Rzeczywiście żucali się na cołgi sowieckie aby je całować. Poza tym eskimosi żucali się na Brytyjczyków w trakcie II wojny światowej w Palestynie gdyż Brytyjczycy kolaborowali z niemcami. Poza tym wiem też o innych przykładach bochaterstwa eskimosów w trakcie II w. św. Odeszli z armii Andersa bo dowiedzieli się że Polacy nie chcą walczyć pod Monte Cassino.
Gdzie jeszcze się żucali? Weźmy np. takie Grodno. W trakcie kampanii wrześniowej do miasta wkraczają niemcy. A eskimosi się na nich żucają. Za to Polacy z podkulonym ogonem czekają na wynik walki. Nie to co eskimosi. Zawsze pierwsi w trakcie walki.
Dobra, teraz na poważne. Polacy rzucali się na niemieckie czołgi z koktajlami mołotowa w trakcie powstania warszawskiego. Teraz Palestyńczycy rzucają się z kamieniami na czołgi eskimoskie bo to czołgi okupantów.

Shadow_dawnego_ggggggg

Jesteś imigrantem, że tak kaleczysz polski język?

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Mało inteligentny jesteś. Przeczytaj jeszcze raz. Może w ortografii znajdziesz ironię.
Oczywiście o fałszowanie historii mnie nie oskarżyłeś. Dobrze wiem dlaczego.

Shadow_dawnego_ggggggg

Bardzo marny wybieg "robię błędy celowo". Gadałem tu z taką ilością analfabetów stosujących ten pomysł, że już mnie nie nabierzecie. :)

:D A ostatnie twoje zdanie to już naprawdę porażka. Pisałeś przez kilka postów prowokację. Ja nie zareagowałem, więc sam musisz pisać o tym fałszowaniu historii :D Taki chciałeś być prowokujący, a nie zadziałało :P

Pamiętaj: Inuici.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

Ja muszę powtórzyć, że błędy językowe, merytoryczne, logiczne etc to BŁĘDY, wobec tego ich robienie nie wskazuje wcale, że jesteś ironiczny? Wskazuje, że jesteś niewykształcony.

Ahistoryczne brednie pomijam. Opowiadasz baśń, a robisz to gorzej niż Tolkien, więc przegrywasz w konkurencji.

ocenił(a) film na 1
hyrkan

No dobrze, a ilu Polaków zostało uratowanych przez Żydów? Czy nie jest przypadkiem tak, że Polacy padli ofiarą obojętności Żydów, którzy nie reagowali, gdy niemcy zabijali Polaków?

Pies_Baskurwieluw

Przepisz to, gdy ogłoszą konkurs na głupotę. :)

Wtedy to będzie brzmiało, jakbyś po prostu bardzo chciał wygrać. Teraz brzmi, jakbyś chciał ośmieszyć osoby odpowiedzialne za twoje wychowanie.

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Czyli Żydzi nikogo nie muszą ratować, bo jak ginie jakiś tam goj, to nawet nie jest to warte splunięcia, a jak ginie Żyd, to metafizyka, kosmos i spotkanie z najwyższym i dlatego zbrodnią jest nawet pomyśleć o nich źle?

Pies_Baskurwieluw

Nie chcesz poczekać na konkurs?

Myślę, że w którymś momencie dojdziecie z materiałem na historii do XX wieku, nie chciałbym odbierać pracy nauczycielom.

Ale twój argument, rodem z blogów korwina czy brauna, jest naprawdę śmieszny i po tym, jak już w szkole omówicie jakieś podstawowe rzeczy związane z drugą wojną światową, wróć tu i się pośmiejemy razem.

ocenił(a) film na 1
hyrkan

To jest akurat "argument" pani Engelking, a zatem jak się z nim nie zgadzasz, albo co gorsza zarzucasz temu argumentowi korzenie faszystowskie (bo Korwin, to oczywiście faszysta, jakże by inaczej), to znaczy, że jesteś obżydliwym i bżydkim antysemitą.

Pies_Baskurwieluw

Poza tym, że to nie jest argument Engelking, to prawie masz rację. :)

Widzisz, gdybym w tym momencie zapomniał o twoich wcześniejszych postach, to dokładnie w chwili, gdy bym przeczytał, jak przypisujesz komuś nie jego słowa, zacząłbym mieć cię za ograniczonego.

A tak oczywiście nie zaczynam, bo pamiętam.

No, miłej piaskownicy, czy co tam robisz w życiu.

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Poza tym, że to jest argument Engelking, to rację masz tylko w tym, że budujesz poczucie własnej wartości, lżąc ludzi, z którymi się nie zgadasz (czy może, mówiąc dokładniej - z którymi nie zgadzają się twoi guru, bo sam własnego zdania taki buszmen, jak ty mieć nie potrafi).

Pies_Baskurwieluw

No ale jednak nie. :)

Bo widzisz, jakaś elementarna, choćby szkolna wiedza na temat holokaustu to nie jest kwestia tego, co ja uważam ani budowania mojego poczucia wartości. :)

Wygonili cię z kuwety?

Shadow_dawnego_ggggggg

Nic dodać nic ujać.

ocenił(a) film na 1
diegesise

Dziduszka, nic dodać, nic ując: https://twitter.com/JacekCzajowski/status/810083305248976896?s=20

waukorbowy

Prawda jest taka że te kur...anty polskie (udające Polaka), znajdą każdy sposób i możliwość żeby dojechać krajowi. Więc oni i tak nie sięgną, po te książki. To tak jak z Jedwabnym, nie ma ciał nie ma ekshumacji zwłok, jednak kur.. już wiedzą że to Polacy.

MegaMaro

Wiecej mysl i mniej sterydow

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

Oho, znów jak widzę lecisz w rozmowach ctrl C, ctrl V. Chyba za rzadko masz kontakt z normalnymi ludźmi. Przyjdź do nas na demonstrację, nauczysz się, jakie głupiutkie jest udawanie, że się prowadzi rozmowę, przez przeklejanie jednej wiadomości do wielu rozmówców. :)

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Jest pandemia. A poza tym i tak bym nie przyszedł. Nie po drodze mi z agresywnymi ludźmi (?). Jak zwierzęta.

Shadow_dawnego_ggggggg

:D zwierzęta nie bronią praw człowieka

ocenił(a) film na 1
hyrkan

No ależ oczywiście. Wszak domaganie się uśmiercenia kogoś bo jest niepełnosprawny to do ludzi nie pasuje. Chociaż nie, przecież nawet zwierzęta nie są tak okrutne.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nikt się nie domaga uśmiercenia kogoś z uwagi na niepełnosprawność. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

Chyba żadnej nie pytałeś i dlatego nie wiesz. :D

MegaMaro

Prawdziwi Polacy za to wiedzą, że co złego, to na pewno nie Polacy!

silentviper

Zazwyczaj to trzeba mieć dowód, ale goje jak ty nie potrzebują bo wiedzą z góry, kto to zrobił. Nigdzie nie napisałem, że to zrobili lub nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
MegaMaro

Już wiedzą, że ,,bili" opozycję gliniarze: https://twitter.com/JacekCzajowski/status/810083305248976896?s=20

ocenił(a) film na 1
waukorbowy

Masz rację. I pomysleć że są krzyki bo w 5 części ,,Rambo" ,,Film podobno mocno ksenofobicznie podchodzi do Meksykanów".
A nas jako sodomitów (nie mylić z homoseksualizmem) to można pokazywać i takim jak winopiotr, mitchcorleone, myszkin, miko, anal king, jarek711, pawel bienkowski, drifter, skurczybyk i inni to nie przeszkadza.

Shadow_dawnego_ggggggg

Przemyślałeś już, o czym świadczy kopiowanie tych samych postów w różnych miejscach forum?

ocenił(a) film na 1
hyrkan

nie
oświeć mnie ,,geniuszu"

Shadow_dawnego_ggggggg

Że nie rozmawiasz. Głosisz. Prawdopodobnie wielokrotnie już znaleziono błędy w tym, co kopiujesz, a wtedy Ty zmieniasz rozmówcę i znów kopiujesz. :) Bo nie ma dla Ciebie znaczenia prawda historyczna, ma zaś wpisanie jak najwięcej razy antysemickich bzdur.

Dokładnie tak samo robią obserwowani przeze mnie antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, denialiści klimatyczni. Nie jest ważne, jak dobrze i z jakimi źródłami/badaniami się im wyjaśni fakty. Zmieniają rozmówcę i zaczynają te same bzdury od początku kopiować.

Oświeciłem, czy zgodnie z moimi przewidywaniami Twój następny rozmówca dostanie jednak kopię tego, co dostawali poprzedni? :D

ocenił(a) film na 1
hyrkan

,,Nie jest ważne, jak dobrze i z jakimi źródłami/badaniami się im wyjaśni fakty" - tak, najlepszy w wyjaśnianiu ,,faktów" jest twój idol Gros, najjaśniejsza gwiazda oświeceniowców takich jak ty.
Tenże gros napisał ,,fakt" w swojej książce, że Polacy zABILI KILKASET TYSIĘCY ŻYDÓW W II WŚ. Na co wydawca odpowiedział: to nie możliwe. Wtedy ,,odkrywca faktów" gros zmienił kilkaset tysięcy na 100 tysięcy. Tak rodzą się takie ,,fakty" (wydawca mądrzejszy od odkrywcy Kolumba-Grosa, dowolne zmiany wyssanych z palca bzdur). One są równie doniosłe jak to że Ziemia jest okragła. I ty za nie ze mną walczysz. Jesteś takim ,,Galileuszem XXI wieku".

Shadow_dawnego_ggggggg

:D Uczestniczysz w dwóch rozmowach. Jedna się odbywa w twojej głowie, druga na forum. W tej rozmowie na forum pytałem cię, czy już rozumiesz, o czym świadczy kopiowanie tego samego postu. :) Było to, jak widzę, ponad pół roku temu. Nie powiem, żebyś szybko myślał. To jak, już wiesz?

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Znów kopiuję post o lewackich d..kach żołędziowych, takich jak ty: https://twitter.com/JacekCzajowski/status/810083305248976896?s=20

Shadow_dawnego_ggggggg

Ale znów nie wiesz, o czym to świadczy? :)

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Nie, już wiem: o twojej głupocie.

Shadow_dawnego_ggggggg

:) Widzisz, każdy z nas sam wie, na co go stać. Ty zauważasz regularnie, że poziom obelg ci pasuje. A powiedz mi jeszcze, jaki jest cel tego kopiowania wiele razy tego samego linku niezwiązanego z niczym? :) Taki sobie hejcik, czy choć grosik do skarbonki wpada?

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Ha, ha, ha. Eskimosi sprzedają broń muzułmanom, a nam zabraniają utrzymywać jakiekolwiek kontakty z Irańczykami. Dla Eskimosów liczy się tylko kasa:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7837960,gorski-karabach-armenia-od woluje-ambasadora-tel-awiw-sprzedaz-broni-azerbejdzan-izrael.html

Shadow_dawnego_ggggggg

W ogóle mówi się "Inuici".

ocenił(a) film na 2
waukorbowy

https://solaris.lem.pl/ksiazki/eseje/filozofia-przypadku/168-fragment-filozofia- przypadku-kariera-falsyfikatu

ocenił(a) film na 10
waukorbowy

hahahaha "kłamstwa"? alez to jet goła prawda o tamtejszym ciemnym, prymitywnym i agresywnym chłopstwie. A Jedwabne to niby skąd się wzieło? Co, nie pasuje ci to wizji pieknej polskiej wsi, jaka chcesz narzucić innym? W tej ksiażce jest sama prawda. A film świetny, wczoraj obejrzałem.

ocenił(a) film na 1
winopiotr

,,ciemnym, prymitywnym i agresywnym [polskim] chłopstwie" - skąd wziąłem te określenia, z grosa czy z goebellsa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones