PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825152}
6,3 10 484
oceny
6,3 10 1 10484
7,4 8
ocen krytyków
Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona
powrót do forum filmu Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona

dorosły facet, który kładzie się z chłopcami do łóżka i mówi, że nie ma w tym nic złego, wabi dzieciaki do wesołego miasteczka, ukrywa się pod płaszczykiem zdziecinnienia spowodowanym trudną młodością, otacza się chmarą chłopców (głównie z nizin), za co płaci ich rodzinom, bądź też wynagradza prezentami. W końcu - facet z zarzutami pedofilii (pamiętam to dokładnie z lat 90 tych), które wycisza milionowymi ugodami, a potem prędko się żeni (i równie prędko rozwodzi). Na prawdę nie ma w tym nic niepokojącego? To, że był świetnym muzykiem, tworzy aż tak wielki efekt aureoli, że ludzie nie widzą żadnej niestosowności w tym, że sypiał z obcymi chłopaczkami czy też prowadzał się z nimi na rozmaitych rozdaniach nagród? Do tego pewnie całe otoczenie obsługujące ten cyrk, wraz z rodzicami, wiedziało co jest cięte. Przy nim Harvey Weinstein to mały miki! Bronienie pedofila jest obrzydliwe, bez względu na to ile płyt nagrał i nie piszcie mi, że nie udowodniono mu winy przed sądem, bo każdy wie, że pieniądze mogą załatwić wszystko, a tych MJ nie brakowało, przynajmniej do czasu...

Michal_Moiraliotis

Gratuluje, jakby ktos obcy bawil sie tak z moim dzieckiem, dostałby w mordę, ale ty widze nie masz z tym problemu

ocenił(a) film na 1
monja88

A była tam pani? Widziała pani całą zabawę? To że tak to wygląda na zdjęciu nie znaczy że tak to wyglądało naprawdę. To że dziecko przez ułamek sekundy znalazło się akurat na wysokości jego krocza nie świadczy o niczym złym. Tak samo było z jego słynnym "łóżkiem tlenowym" - Michael doznał poważnych poparzeń głowy i po tym incydencie zbudował szpital dla ofiar poparzeń. Chodził i oglądał cały sprzęt, na chwilę wszedł właśnie do tej komory tlenowej, ktoś mu zrobił zdjęcie, a kiedy je wywoływali ktoś zrobił kopię, wysłał tabloidom i do tej pory wiele osób wierzy że jackson spał w łóżku tlenowym żeby się nie starzeć tylko dla tego że na chwilę się tam położył. I co do materiałów które wcześniej wysłałem, naprawdę bardzo prosze się z tym zapoznać. Ja obejrzałem czterogodzinny Leaving Neverland mimo że wiedziałem że jest to film sprzeczny z moimi poglądami na tą sprawe. Panią proszę o to samo

SathyaSaiBaba

"nie piszcie mi, że nie udowodniono mu winy przed sądem, bo każdy wie, że pieniądze mogą załatwić wszystko, a tych MJ nie brakowało, przynajmniej do czasu..."

Michael nie miał przy sobie aż takiej mamony podczas procesu w latach 2003-2005, bo Sony zarżnęło marketing jego nowej płyty, a mimo to - sprawa została oddalona. Ba, Wade Robson, obecny "oskarżyciel", dumnie bronił Jacksona i do ostatnich kilku lat wiernie bronił Jacksona i twierdził, że nigdy nie było kontaktów na tle seksualnym. No ale minął odpowiedni czas, kasy w portfelu zaczęło brakować, więc powstała nowa narracja...

Ziomaletto

Tak jak ciężko wielu osobom przełknąć co zrobił Bill Cosby to czas przełknąć kim był prywatnie Michael Jackson. Ciekawe że w tym jego imperium dla dzieci nigdy nie zapraszał żadnych dziewczynek hmm bardzo ciekawe.... trzeba być ślepym by nie wiedzieć czemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones