PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 690
ocen
7,0 10 1 216690
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
The_Fallen

no chyba ze to bedzie widowiskowe, wciagajace i genialne wtedy ok jakos bedzie. I oby nie robili cliffhangerów na końcu filmu, niech kazdy film to własna całosc.

użytkownik usunięty
The_Fallen

Myślę że J.K. Rowling i jej wyobraźnia da radę pociągnąć ciekawą fabułę :) to nie hobbit gdzie z malutkiej książeczki robi się trylogię.

Myślę że autorka Harrego ma sporo asów w rękawie :)

ocenił(a) film na 5
The_Fallen

Nie można bo $$$...jeszcze Yates do tego wszystkiego.
Trylogia z książki która ma 50 stron? Dobre, oni chyba sami nie wiedzą jeszcze co to tak naprawdę ma być.

ocenił(a) film na 5
Anthrax91

Tylko, że to nie będzie ekranizacja książki, tylko osobna historia, opowiadająca najprawdopodobniej o poszukiwaniu materiałów i pisaniu tej książki przez Newtona Scamandera.

ocenił(a) film na 9
The_Fallen

Tak to bd historia całkiem nowa, wyjaśniająca jak powstała ta ksiązka. Te "50 stron" to właśnie jest swoista encykopedia tych stworzeń(taki spis) nie ma tam kompletnie fabuły -.-, więc po kiego wała prierdzielisz, że jak zrobią trylogię z 50 stron....
J.K. robi własny scenariusz i historię, a na pewno jest co wymyślać, przecież bohater bd musiał znaleźć i spisać informacje ok. 70 stworzeń magicznych. Więc jest ogromne pole do popisów. A kto nie jak ona sprawnie poprzeplata to, że stworzy się "swoista całość" ze światem Hogvartu itd. Z tego co pamiętam to akcja bd się dziać w latach 20 XX-wieku. Więc 70lat przed Harrym, co stwarza pole do całkiem nowych historii.

PanKtos

nie wiedziałem, nie miej watów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones