PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 599
ocen
7,0 10 1 216599
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

jakieś wiadomości?

ocenił(a) film na 10

wiadomo już coś odnośnie filmu? :))

Julcia5

pisze że niby 2015 jeszcze nie wiadomo dokładnie ale zawsze może wszystko ulec zmianie

ocenił(a) film na 5
Julcia5

J.K. Rowling napisała na jakiejś tam stronie, że filmu można się spodziewać pod koniec 2014 roku.

Co do treści filmu. Będzie opowiadać o życiu Newtona Scamandera, autora magicznej książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Reżyser pokaże, jak Newton poszukuje te wszystkie stworzenia i opisuje je w swojej księdze. Akcja będzie się działa 50 lat przed punktem wyjścia dla Harry'ego Pottera (1991), czyli w latach 40. Już nie mogę się doczekać :)

kamilharry

Wątpie aby film był w tym roku Rowling dopiero wzieła się za pisanie scenariuszu , mimo iż na filmwebie widnieje rok 2015 nie ma co się napalać najwcześniej film dopiero gdzieś początek koniec 2016 roku gdyż jeszcze nie mają do głównej roli aktora ani reżysera więc film nawet może być w 2017 roku najpóźniej , na wcześniejszą datę nie ma co liczyć

ocenił(a) film na 5
LobeliaSakvil

No nie wiem, w wywiadzie powiedziała, że będzie pod koniec 2014.

kamilharry

Powiedzieć właściwie każdy może jeśli nawet to powinien być wiadomy reżyser i aktor który będzie grać role główną . A z tego co wiem to było powiedziane że pod koniec 2014 roku rozpoczną się zdjęcia Do Filmu więc gdyby miało być w tym roku już by było coś
wiadomo . Sprawdziłam imdb wszystkie filmy tego roku nie ma tego filmu w liście premier filmowych 2014 . Za długa cisza ale obyś miał racje nawet bym się ucieszyła i to bardzo jestem wielką fanką Harry Potter

ocenił(a) film na 5
LobeliaSakvil

Ja też :)

ocenił(a) film na 8
kamilharry

jak 2014, wiesz jaką datę dziś mamy? :D przecież nawet scenariusz nie jest jeszcze napisany, co tak łykasz jak pelikan :D tak jak było napisane wyżej - podejrzewam, że 2016, ale nie zdziwię się jeśli później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones