PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 617
ocen
7,0 10 1 216617
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Jak w tytule. Jakoś tego nie widzę. Scenarzysta chyba będzie musiał sam napisać książki na podstawie broszury w oparciu o te kilka zdań ma powstać trylogia to jakoś mało ciekawie to widzę.

ocenił(a) film na 5
RadoslawKamil

Zapewne. Tak w ramach ciekawostki to scenarzystą do tego filmu jest sama J.K.Rowling.

Anthrax91

Nie zwróciłem na to uwagi. Mimo to podstawy są nie wielkie. Chociaż powstawały już filmy na podstawie samej ideii powstania filmu, więc 47stron książki też jakiś pomysł. Serial mogli od razu zrobić. Każdy odcinek o poszukiwaniu innego stworzenia :D I mieli by materiał na co najmniej 3 sezony.

użytkownik usunięty
RadoslawKamil

Scenariusz pisze Rowling także myślę że nie powinno być to naciągane aż tak. Ja jej ufam i póki co nie boję się o tą trylogię.

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

Przecież książka "Fantastyczne Zwierzęta" nie ma fabuły :P To przewodnik po gatunkach zwierząt. Cała historia przygód Newta tworzona jest przez J.K. Rowling dopiero teraz.

RadoslawKamil

Tak naprawdę mają być wszystkiego 5 części.

ocenił(a) film na 7
Magnolia1993

Ma być trylogia.

WTTW_FILM

Masz na to dowody?

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Rowling potwierdziła 5 części ...

ocenił(a) film na 7

Chyba że tak.

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

chociaż no Warner Bros nie :) ale znając ich pożądanie na $$$$ to raczej to jest pewne :D przynajmniej moim zdaniem :)

www.strefaczytacza. pl/2016/10/fantastyczne-zw-5.html
Miałam gdzieś pełen wywiad z Rowling, gdzie informuje, że będzie seria filmów i że będzie kręcić głównie wokół Grindewalda i Dumbeldore'a, ale niestety nie mogę znaleźć linku. Tutaj jest tylko mała wzmianka o tym wywiadzie, gdzie mówi, że przedstawi raz z twórcami filmów historię, którą ledwo zarysowała z w HP, ale ma zamiar i okazję rozwinąć ją teraz.

użytkownik usunięty
revira

no wow serio co ty nie powiesz... problem taki że ja wiem od już to od roku że historia będzie szła ku Dumbledore'a i Grindelwalda i o tym że będzie to seria też wiem a dokładnie 5 filmów

Problem w tym, że posty powyżej wskazują datę sprzed 5 dni, więc nie mogłam wiedzieć, że jesteś świadom tych informacji już od roku. Ja osobiście wiem od dziś, bo nie interesowałam się tym wcześniej, więc dla mnie to nowość.

użytkownik usunięty
revira

no bo 5 dni temu komuś wytłumaczyłem że będzie 5 a nie 3 części... a resztę informacji znam bo śledzę od dawna niusy... tak jest z każdym filmem na który czekam...

http://www.filmweb.pl/film/Fantastic+Beasts+and+Where+to+Find+Them+2-2018-730659 /discussion/Wszystkie+newsy+o+filmie+dajemy+tutaj,2731639

swoją drogą niusy możesz dawać tu może czymś następnym razem mnie zaskoczysz... :)

ocenił(a) film na 6
Magnolia1993

I wszystkie ma wyreżyserować David Yates...

RadoslawKamil

Nie ważne, hajs się musi zgadzać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones