PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 605
ocen
7,0 10 1 216605
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

ogólnie temat tworzę dla małej powtórki. Więc tak wypisujemy obawy i pewności o tej produkcji

Moje obawy:

Chyba największą obawą jest to że Yates się za to wezmie.
Zabity zostanie klimat świata magii
zniszczony scenariusz przez Yatesa
będzie blockbuster z tego
zostanie przeciągnięty do granic możliwości
zapewne zostanie stworzony dla kasy

pewności:

Yates to zniszczy
nie przebije Harry Pottera

teraz wypisujcie swoje obawy i pewności

i pytanie

Czy Trylogia spin of Harry Pottera przebije:

1. Harry Potter i Kamień Filozoficzny
2. Harry Potter i Komnata Tajemnic
3. Harry Potter i Więzień Azkabanu
4. Harry Potter i Czara Ognia
5. Harry Potter i Zakon Feniksa
6. Harry Potter i Książę Półkrwi
7. Harry Potter i Insygnia Śmierci część 1
8. Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2

według mnie:

1. Nie
2. Nigdy!!!
3. Na pewno nie!!!
4. Oczywiście że nie!!!
5. Może dorówna
6. Może dorówna głupotą Yatesa
7. Raczej Nie!!!
8. Raczej Nie!!!

Osobiście bym chciał, żeby się tym filmem zajął David Yates. Czemu? Przecież on zniszczył całą magię tej serii i w ogóle zrobił samo zło! Niemniej, jak się tak popatrzeć na jego części Pottera to można powiedzieć, że trzymają równy poziom, a Insygnia są bardzo dobre. Dobry rzemieślnik, który potrafi zrobić co najmniej solidny film i ma się pewność, że poziom będzie utrzymany.

Ja jestem ciekawy jak chcą ugryźć tą historie. Czy główny bohater będzie pełnoletni czy uczniem? Ma się dziać 70 lat przed, czy ujrzymy kogos znajomego? Młodego Dumbledore? No ja liczę że ta seria wypali i będzie to dopiero początek współpracy z Rowling. Bo możliwości w tym uniwersum są ogromne a pomysłów na filmy mnóstwo, a wzięli historie raczej odosobnioną.

użytkownik usunięty
kamilx98

No liczę na młodego Dumbledora :) i liczę też na Hogwart, a tak na serio to wolałbym no nie wiem preqwell o Tomie Riddle no trzymam kciuki za trylogię, ale tak czy inaczej wolałbym coś o Tomie Riddle niż taki spin of.

Spin-off o Tomie Riddle'u byłby rekompensatą za zignorowanie jego wspomnień w 6 części(filmu).
Wiele osób chcę o Huncwotach. Ale możliwości jest i tak o wiele więcej. Bo i Hogwart to nie jedyna szkoła magii w tamtym świecie.

użytkownik usunięty
kamilx98

No dokładnie, takie coś by mogło być. Nawet w trylogii by się to dało chyba zawrzeć. No o Huncwotach też bym chciał, chociaż wolałbym też baśnie barda beedle'a. Ale jednak wolałbym o Tomie Riddle'u preqwell właśnie. Na przykład jak otworzył Komnatę Tajemnic. Już druga część Harry'ego Pottera jest mroczna, miło by było zobaczyć taki film. Już wyobrażam sobie jak wtedy musiałby być mroczny film.

Mocna strona filmu byłaby rywalizacja snape vs james. Bo z wspomnień Snape'a widzimy go jako dupka a zapewne wyglądało to troszkę inaczej.

użytkownik usunięty
kamilx98

Zgadzam się ogólnie jeśli chodzi o Snape to jego wątek od więznia Azkabanu został świetnie zrealizowany, trochę pominięto w Azkbanie jednak szczegółów z jego przeszłości, i pod tym względem Zakon Feniksa zyskał jednak :) co mi się mega podobało. Ale nadal i tak filmowo jego wątek jest krótszy. Dlatego Insygnia Śmierci część II świetnie pokazała jego wspomnienie, po prostu magia :)

No ze Snapem wszytko się zgadzało, a co najważniejsze świetny aktor wziął tą rolę. Tylko przeszłość Dumbledore'a została olana, a mogli bardziej zaakcentować to że Harry wyruszył na misje której ufał w 100% a się okazało że nic o nim nie wiedział.

użytkownik usunięty
kamilx98

dokładnie, popłakałem się przy tych słowach "coś mi mówi chłopcze że ty go kompletnie nie znałeś" :(

użytkownik usunięty
kamilx98

i tu kolejny minus filmu, jeśli chodzi o szóstą część Pottera. Szkoda że nie pokazano rozmów Snape z Dumbledorem. Przecież można było pokazać jak Snape daje Dumbledorowi eliksir by zatrzymać klątwę, ehhh tak świetne sceny mogliśmy dostać a co dostaliśmy?

Karmienie ciasteczkami
mizianie Rona z Lavender po licho to
wiązanie sznurówek żałosne
scena ataku śmierciożerców na Nore... po prostu szkoda komentować.

Lavender mniej irytowała w książce ;)

użytkownik usunięty
kamilx98

właśnie o tym mówię :P

użytkownik usunięty
kamilx98

http://www.businesswire.com/news/home/20150817005158/en/Filming-Underway-%E2%80% 9CFantastic-Beasts-Find-Them%E2%80%9D#.VdICQLLtmkp


zaczęło się :)

Heh.
Ale jestem ciekaw jak to wypali i czekam na pierwsze zdjęcia z planu.

użytkownik usunięty
kamilx98

jak wszystko pójdzie dobrze to może i teaser trailer jeszcze w tym roku jeśli premiera wypali juppii

Może Rowling się wkręci i nowe pomysły na książki w świecie Harrego Pottera przyjdą? Pamiętam jaki bum był jak Insygnia wychodziły. W TV aż o tym gadali w wiadomościach :)

użytkownik usunięty
kamilx98

no jak Insygnia śmierci 1 wychodziła to nawet w tvn24 była relacja z premiery ah wspomnienia. Z książką ostatnią też trąbili.

Nie wiem czy słyszałeś ale Rowling poprawia Pottery bez sensu trochę...

Poprawia? nie słyszałem.
No tak o książkę mi chodziło nie film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones