PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 592
oceny
7,0 10 1 216592
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Ciągle tylko widzę jak każdy narzeka, a może to, a może to, jak można robić z krótkiego poradnika 3 częściowy film, a może tak dajcie szanse temu filmowi ? Bo dla mnie akurat zapowiada się to bardzo interesująco i to nawet bardziej niż historia Pottera, taka jak wszystko, zło z początku wygrywa, główny bohater z pomocą przyjaciół lub sam, w końcu wygrywa ze złem, jest fajnie, wszystko super. I przez kilka części oglądamy jak walczą i gadają, walczą i gadają. A to zapowiada się cholernie interesująco, dostaniemy pewnie początki tej postaci, jak trafia do szkoły, zaczyna się interesować tymi zwierzętami, i w końcu wyrusza na co raz trudniejsze przygody, aby poznać co raz bardziej niebezpieczne stworzenia ze świata Pottera. Aż w końcu trafi na tą najgorszą, kończąc poradnik. I tak się pewnie zakończy cała historia. Jak dla mnie brzmi świetnie, a aktorzy są dobrze dobrani, przynajmniej tak wydaje się na pierwszy rzut oka.

Pozdrawiam, czekać nie narzekać ;)

użytkownik usunięty
LordVader345

ja myślę że sam film będzie o wiele lepszy od Civil War. Tak w ogóle w tym roku mamy bitwę dużych filmów fantasy

Warcraft :)
Doctor Strange :)
Fantastic Beast
Rogue One

dużo filmów fantasy :) i jestem ciekawy który z nich okaże się najlepszy :) obstawiam że Rogue One zbije na głowe wszystkie. Ale w listopadzie poważna bitwa

Doctor Strange vs FB :) ja oczywiście z FB aczkolwiek Doctor Strange ? :) no no :)

1.Także popieram.
2.Rogue One to SF,nie Fantasy- czy w Gwiezdnych wojnach są ogry,smoki lub magia? Chyba tylko moc jest magią.
3.FB będzie na równi ze Strangem . warcraft będzie dobry/przyzwoity.

Zapomniałeś np. o KFP 3,Alicja po drugiej stronie lustra itd.

użytkownik usunięty
LordVader345

:)
Rogue One to fantasy :P tak samo jak SW a ogólnie to space opera :D
pewnie tak :) co do Warcrafta się zobaczy

Ano tak hehe :) też czekam.

A w tym roku najbardziej jestem ciekawy horroru Obecność 2 ^^

Nie lubię horrorów :P Tylko niektóre mi się spodobały.


Skoro tak mówisz, to ok. SW to w sumie fantasy/S-F

użytkownik usunięty
LordVader345

ciekawe czy z okazji premiery tego spin offu Pottera będzie w kinach maraton sagi Harry'ego Pottera :) ja się wybiorę <3 gdyby było

Oj, w wakacje będzie trzeba zrobić maraton... :)

użytkownik usunięty
LordVader345

ja bym wolał w kinie :(

W kinie też dobrze :) Ale plecy i pupa będzie bolała :(

użytkownik usunięty
LordVader345

e tam jak na maratonie hobbita wytrzymałem w kinie to jak najbardziej bym dał radę :)

Ok

Zajrzyj na 10 vol analiz CW :)

użytkownik usunięty
ostatnisprawiedliwy_1771

dokładnie :) zgadzam się. Dodam że sama Rowling odpowiada za scenariusz więc spod jej pióra gniot nie wyjdzie. Ja czekam na satysfakcjonujący powrót do świata czarodziejów. I tylko to się liczy

Wiesz, że niedawno podała 4 inne szkoły magii i czarodziejstwa na świecie?

użytkownik usunięty
LordVader345

tak wysyłałeś mi :)

Mam nadzieję, że niedługo poda pozostałe cztery... Ciekawe co będzie po FB...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones