PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 599
ocen
7,0 10 1 216599
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Poniekąd spełniły się marzenia osób, które chciały kolejnych filmów w świecie stworzonym przez
panią Rowling. Wielka szkoda, że w Polsce będzie nam dane obejrzeć tę produkcję dopiero w 2017
roku... wcześniej na pewno premiera się nie odbędzie. Jestem ciekawy, czy pojawią się jakieś
postacie, które znamy z "Pottera", czy wszystko, oprócz świata, będzie nowe i w żaden konkretny
sposób nie nawiąże do znanych nam filmów/książek? W każdym razie, to jakoś zaspokoi głód na
magiczny świat J.K.Rowling ;) Chociaż i tak pozostaję w nadziei, że jakaś książka jeszcze
powstanie.

ocenił(a) film na 7

Film będzie nawiązywać do świata Harrego Pottera, ale znajomych postaci z cyklu nie zobaczymy, ponieważ wydarzenia dziać się będą siedemdziesiąt lat przed pierwszym tomem.

użytkownik usunięty
Mastersix

Nie orientuję się w wieku bohaterów w KF, ale myślałem o pojawieniu się np. Dumbledore'a jako dziecka, albo ucznia w Hogwarcie. Ewentualnie przodków znanych nam osób z książek.

ocenił(a) film na 7

ten film będzie opowiadał o Newtonie Scamanderze, autorze podręcznika ,,Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" oraz o jego perypetiach, które doprowadziły do napisania przez niego książki. I tak jak ogłosiła J. K. Rowling wszystko zacznie się siedemdziesiąt lat przed Harrym Potterem w Nowym Jorku. Jest bardzo prawdopodobne, że trylogia będzie ukazywała proces tworzenia książki przez Newtona i szukania materiałów do niej.

ocenił(a) film na 5

Jak już to nie jako ucznia, tylko dorosłego. Podczas trwania akcji szóstej części książki Dumbledore miał ponad 110 lat, więc 70 lat przed wydarzeniami z "Kamienia Filozoficznego" miałby na pewno przynajmniej 30 lat. Nie sądzę jednak, aby on lub jakakolwiek znana nam osoba pojawiła się w trylogii. Wydaje mi się, że to będzie ZUPEŁNIE inna historia.
P.S. Mastersix - czy Ty przypadkiem nie skopiowałeś mojej odpowiedzi z innego tematu? :P

Sądzę, że mógłby się pojawić Elfias Doge, autor nekrologu Dumbledore'a.

Mastersix

Pojawi się przecież Albus, a w kolejnych częściach może sam Voldzio

ocenił(a) film na 7
_Koneserka_

Jak na razie w obsadzie nie widnieje nazwisko Michaeal Gambona, więc wątpię, że pojawi się Albus.

użytkownik usunięty

Nie przesadzajmy, jeśli ten film będzie faktycznie w listopadzie 2016 ponoć zdjęcia miały ruszyć w tym roku. To film możemy w polsce zobaczyć jak to było z Hobbitem, w okolicach Świąt Bożego Narodzenia 2016 roku, plus pokazy przedpremierowe, chociaż obsady jeszcze nie mają, coś mi się widzi że nawet, światowej premiery nie będzie w 2016. Obstawiam 2017 rok ;p no ale nie kraczę, zobaczymy jak to wyjdzie czekam, na to tylko dlatego że, scenariusz pisze Rowling bo doprowadza mnie do szału fakt że za kamerą, stoi nie kto inny jak łysy nicpoń z serii zje*** zakon feniksa i spie**** książe półkrwi, przed nami twórca zabicia całej magii świata Harry Potter David Yates ...

Ja również wyczekuję z zapałem tego filmu, choć ssobiście uważam, że lepszy byłby film o przygodach młodych Huncwotów w Hogwarcie. To by było dopiero coś, zwłaszcza nocne, animagowe eskapady. W dodatku filmu miałby potężną premię do zainteresowania, bo ten wątek został pominięty w filmowym "Więźniu Azkabanu", więc osoby nieobeznane z książką tym bardziej chciałyby to zobaczyć. Że o wplecionym młodym Snape'ie nie wspominając.

Jedyne, co by mogło spaprać taki film, to chęć rozbicia go na kilka części...

ocenił(a) film na 7
Ketosz

Zgadzam się z ostatnim zdaniem.

użytkownik usunięty

zwiastun we wtorek 15 grudnia

ocenił(a) film na 7

Ja również nie mogę doczekać się tego filmu. Ciekawa jestem jak zagra rolę Eddie Redmayne, zapowiada się ciekawie (do tej pory widziałam go tylko w "Dziewczynie z portretu").

Wyjątkowo pedalska obsada, będę film omijał szerokim łukiem, pozdrawiam.

Jak w 2017 jak premiera bedzie 18 listopada w Polsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones