PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 521
ocen
7,0 10 1 216521
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Ale dlaczego, dlaczego New York, dlaczego Stany Zjednoczone? Za co, za co ta krzywda? Cały urok był w tym że wszystko w harrym działo się w Anglii. To inny klimacik, inna architektura, inne miejsca, piękne widoki, ale manhattan? I co, jak to zwykle w amerykańskim kinie manhattan zostanie zniszczony, ale świat ocalą amerykanie. Nieznosze takiej szmiry, amerykanskie kino juz mi się bardzo przejadło. Standard schematy, dlaczego niszczą takie piękne opowieści. Jestem bardzo na nie. I trailer spod amerykanskiej ręki wyszedł. Nieznoszę stanów.

skoczek_narciarski

Rozumiem. Jednak nadal twierdzę, że ten film nie jest taki zły.

Otóż to, wyjąłeś to mi z ust. Jestem zdania, iż najpierw powinna zostać wydana książka, a następnie jej ekranizacja. Wówczas film nie miałaby braków, o których wspominasz. Łączyłabym go bardziej z uniwersum HP. A tak to mamy fajny (jak dla mnie) film, który niby zahacza o ten świat, ale jakoś nie do końca, bo brak książkowej historii. Przyznaję Ci rację :)

poetry9

Jest zły bo jest płytki. Już choćby pisałem o infantylnym deszczyku modyfikując pamięć. To nie jest świat Harrego Pottera.

I to o te dziury w fabułę chodzi najbardziej.

ocenił(a) film na 7
heartofink

Spokojnie, film był kręcony w Leavesden i Liverpoolu (Anglia, Wielka Brytania). Jest w ciekawostkach i internecie.

heartofink

Po obejrzeniu filmu, muszę się zgodzić z autorem postu. Klimat zerowy

ocenił(a) film na 6
heartofink

poplątanie z pomieszaniem :( niby harrypotterowe a jednak nie. szkoda, był potencjał

heartofink

Ktoś tu ma słabe pojęcie o uniwersum. Nawet w czwartej części książki był fragment, jak Harry dostrzegł amerykańskie czarownice z Instytutu Salem. Świat czarodziejski nie kończy się na samym UK, masz go praktycznie na całym świecie, łącznie z Francją, Bułgarią, USA etc... Wystarczy po prostu czytać ze zrozumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones