PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 605
ocen
7,0 10 1 216605
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Można gdzieś kupić polskie wydanie w normalnej cenie? Patrząc na allegro i abstrakcyjnych cenach powyżej 100zł zgaduje że nakład został wyczerpany?

Anthrax91

Chyba polskiego wydania nie ma ale nie jestem pewien

ocenił(a) film na 5
LobeliaSakvil

Jest z 2002 roku, tłumaczenie Andrzej Polkowski. http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20130406092413/ksiazkopedia/pl/images/e/e3/Fa ntastyczne.jpg
Wydawało mi się że jeszcze jakiś czas temu widziałem ją normalnie do kupienia.

Anthrax91

Też widziałem ale nie pamiętam kiedy spróbuj zamówić w empiku jutro pojadę to się spytam i powiem jak jest

ocenił(a) film na 5
LobeliaSakvil

Dobra, pogrzebałem w internetach i już wszystko wiem.
W empiku tego nie dostaniesz, nigdzie tego nie dostaniesz. Gdy była dostępna można było ją dostać za grosze, teraz chodzi na allegro za ponad 100zł więc taki biały kruk się z tej książki zrobił. Może kiedyś tam w przyszłości wznowią wydanie...poczekam.

Anthrax91

100 złotych ??? Trochę przesada jak na taką książkę

ocenił(a) film na 5
LobeliaSakvil

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=fantastyczne+zwierz%C4%99ta &search_scope=&bmatch=s0-ce-0709

Anthrax91

Dzięki a wiesz ze ma być kolejna książka Harry Potter :)

ocenił(a) film na 5
LobeliaSakvil

Nic nie wiem na ten temat, to oficjalne stanowisko Rowling w tej kwestii czy plotki? O czym miałoby to być?

Anthrax91

Wejdź na to forum na więcej tematów mój temat o informacjach i masz tam dzisiaj wstawione linki

ocenił(a) film na 6
LobeliaSakvil

Tez kupowalem je po pare złotych kilka lat temu. Szkoda z enie kupilem tez od razu Basni. Własnie sprawdzałem i najtansze jakie znalazłem to 250zł! ;/

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

to jest jesze nic basnie sa teraz za 300 :) Ja kupilam jak byly jeszcze po 60. Czy ta ksiazke mozna wypozyczyc w ksiegarni. Chetnie bym przeczytala.

ocenił(a) film na 9
XxXsaritaXxX

chodzi oczywiscie o fantastyczne zwierzeta.

ocenił(a) film na 5
XxXsaritaXxX

Zawsze możesz przejść się do pobliskiej biblioteki w Twoim mieście i zapytać, może akurat mają.

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

zobacze nawet niemieckie sa dosc drogie za 50 euro tego na pewno nie kupie http://www.ebay.de/itm/Phantastische-Tierwesen-Quidditch-im-Wandel-der-Zeit-/262 718909803?hash=item3d2b446d6b:g:wEMAAOSwB09YKeCT

Anthrax91

Ja kupiłam tą książkę razem z "Quidditch przez wieki" za 10 zł na allegro :)

ocenił(a) film na 5
marcelina179

To teraz możesz ją sprzedać za 100zł, "Quidditch przez wieki" również jest nie do kupienia.

Anthrax91

Te książki są zbyt cenne dla mnie żeby je sprzedać ;)

marcelina179

Ja za oby dwie zapłaciłam 5 zł na wyprzedaży w księgarni. Jeszcze kilka lat i będzie można na nich zbić majątek :D

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

oh, poszukaj w koszach z tanią książką (w jakimś hipermarkecie). Jest tego mnóstwo, tylko ludziom się nie chce dupy z domu ruszać (+ grzebanie w koszu też jest czasochłonne)

użytkownik usunięty
Anthrax91

http://allegro.pl/fantastyczne-zwierzeta-i-jak-je-znalezc-skamander-i5760966159. html

teraz spojrzałem na allegro jest w cenach 79 złotych najtaniej ale wiadomo że na pewno taka cena to cena używanej książki jest też za 89 chyba lepszy stan nieco.

http://allegro.pl/basnie-barda-beedle-a-rowling-harry-potter-i5759648469.html

znalazłem też baśnie Barda Beedle'a ale są w kosmicznych cenach 130 złotych najtaniej :P

ocenił(a) film na 5
Anthrax91

Minął rok i nic się nie zmieniło. To nie są normalne ceny, czekam dalej na wznowienie.

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

Może po premierze filmu wypuszczą nowy nakład, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach (Hobbit, Narnia itp, w koncu trzeba zarobić na popularności filmu ;p) zapewne już w normalnej cenie ok. 30-40 zł. W każdym razie mam taką nadzieję, bo też szukałam tej książki, a te ceny po 100 zł mnie przeraziły xd

Anabell_

Tyle ze na Narni i Hobbicie byly oparte filmy a na Fantastic Beasts juz nie

Anthrax91

Nawet nie zdawałam sobie sprawy jaki majątek mam na półce :P Poszukaj może w antykwariatach

ocenił(a) film na 5
sentia

To czeka Cię sława, bogactwo i dolary!
Byłem w pobliskim antykwariacie, ale nic z tego.

użytkownik usunięty
Anthrax91

też dzisiaj pytałem i nic :(

Anthrax91

A w małych księgarniach? Czasem można w nich znaleźć skarby

ocenił(a) film na 5
sentia

Możliwe że gdzieś by się znalazła, ale aż tak bardzo nie jestem zdeterminowany.
Jestem pewien że wraz z filmem będzie wznowienie.

Anthrax91

Liczę na Baśnie Barda bo tylko ich mi brakuje

ocenił(a) film na 5
sentia

Baśnie Barda, Qudditch przez wieki, Fantastyczne zwierzęta. Jest jeszcze coś oprócz tych trzech?

Anthrax91

z tego co wiem to nie...

użytkownik usunięty
Anthrax91

chyba nie :)

sentia

Będzie wznowienie wszystkich trzech, premiera 10 marca.

użytkownik usunięty
sentia

ja tam sobie na allegro kupię :)

wydawać 200 zł za książeczkę która ma 40 stron to gruba przesada

użytkownik usunięty
sentia

dokładnie 99 czy 89 jakoś tak, a co do książek Rowling akurat taka kasa jest tego warta :) według mnie

ocenił(a) film na 5

Wydawanie 90zł na książkę wartą 10zł to nabijanie kieszeni cwaniaczkom którzy wykorzystują fakt że książka jest niedostępna.

Anthrax91

Właśnie... szkoda kasy

użytkownik usunięty
Anthrax91

niby tak :) chociaż wiesz jak tak pomyślę ile kosztują nowe książki dla gimbazy 400 złotych mama płaciła za książki mojego brata, to powiem ci że ta cena do przełknięcia ale owszem ździestwo kasy jest.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

W zasadzie to jest mała książeczka (47 stron A6) i są tam tylko opisy fantastycznych stworzeń + komentarze Harrego i Rona nabazgrane na marginesach :) I nie znajdziecie tam żadnej fabuły, ani postaci z filmu. Ja kupiłam je rok czy dwa lata temu za 10 zł, a na allegro teraz pewnie wykorzystują zainteresowanie i stąd taka zawyżona cena.

Anthrax91

Książka jest cieniutka i to swojego rodzaju przewodnik po fantastycznych stworzeniach w książkach o Harrym Potterze (miniatura podręcznika Skamandera, z którego bodajże korzystali w którejś z książęk), więc film nie będzie miał z nią wiele wspólnego. ;)

Anthrax91

szkoda że dziś nikt już nie pamięta, dlaczego te książeczki Rowling napisała ;/ to zwykłe chamstwo żądać 100 zł za coś, co miało w najmniejszy sposób wspomóc fundację Comic Relief, żeby dzieciaki dowiedziały się, czym jest charytatywność... żałosne... osobiście nigdy się ich nie pozbędę, bo stanowią dla mnie wartość sentymentalną podobnie jak każda część Pottera od Czary Ognia, po które stałam z innymi w kolejkach na premierach... to były czasy

użytkownik usunięty
Anthrax91

na allegro wyczaiłem lepszą ofertę

3 książki

Baśnie barda Beedle'a
Quidditch przez wieki
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

w cenie 120 złotych rozsądna cena świetne okładki, mały problem jest są po angielsku

ocenił(a) film na 7

Baśnie barda Beedle'a, cena z tylnej okładki: 19,90 zł
Quidditch przez wieki - 10 zł
Fantastyczne zwierzęta - 10 zł

Sumując, w zaokrągleniu: 40 zł
120 zł, no cóż, rzeczywiście "rozsądna cena" z tym że dla desperatów :P

libristo .pl/ksiazka /hogwarts- library-boxed-set.html

A pojedynczo w oryginale kosztują po 30zł:
ceneo.pl /2064917 #tab= click_scroll

(pousuwaj spacje)

użytkownik usunięty
Anthrax91

http://m.facebook.com/hpkolekcja/photos/np.1455399139964474.100011138418495/8838 53731713766/?type=3&_rdr

książka doczeka się wznowienia będzie mieć 144 strony premiera 9 lutego 2017 na razie nie wiadomo kiedy wydanie pojawi się u nas

ocenił(a) film na 5

Link nie działa.

użytkownik usunięty
Anthrax91

mi działa musisz na facebooka się zalogować

użytkownik usunięty

Też słyszałam o wznowieniu, ale nie wiadomo nawet, czy pojawi się polska wersja ;

użytkownik usunięty
Anthrax91

będzie wydany scenariusz z filmu Fantastycznych Bestii w formie książkowej tak jak Przeklęte dziecko. Premiera tej książki w 2017 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones