PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 605
ocen
7,0 10 1 216605
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fabuł?

ocenił(a) film na 7

Czy z grubsza wiadomo o czym to będzie?

sawlol

Taaa ... Dopiero co Rowling pisze scenariusz właśnie ustalono date premiery 18 listopad 2016 a ty pytasz sie o fabułe . Polecam przeczytać książkę Harry Potter i Kamień Filozoficzny tam jest opisana ta książka , o tytule Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć . Film będzie o zwierzętach z tego świata akcja będzie toczyć 70 lat przed wydarzeniami kamienia filozoficznego , lecz nie będzie to preqwell a tym bardziej seqwell . Wiadomo że odbywa się teraz rozmowa z reżyserem więźnia Azkabanu z Alfonso Cuaronem ponieważ Warner Bross nie chce się z nim roztawać istnieje na ten czas bardzo malutka szansa że to on mógłby być reżyserem . I bardzo prosze nie zaśmiecać tego forum takimi tematami bo jak nie znamy obsady a tym bardziej reżysera to jak można znać fabułe ludzie myślcie troche bo sie słabo robi jak może być , znana fabuła 3 lata przed premierą . Dlatego za nim założysz następny taki temat na forum to pomyśl że jak to , o co ja chce sie spytać może być znane 3 lata przed premierą . Bo jak będziecie takie tematy zakładać , to będzie tu 1000 takich tematów a filmu jeszcze nie będzie .

ocenił(a) film na 7
LobeliaSakvil

Spokojnie człowieku, na tej stronie jest napisane, że premiera będzie w 2015,a wtey fabuła była by znana.Poza tym spytałem się czy z grubsza wiadomo o czym to będzie i odpowiedział mi pan na to pytanie.

sawlol

ależ nie ma za co ale jak będziesz się wzorował na datach z filmwebu to daleko nie zajdziesz

ocenił(a) film na 7
LobeliaSakvil

Może być ciekawy.

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Skoro film jest dodany do bazy, to można szukać informacji, uzupełniać i pytać. Odpowiedzieć też można inaczej. Pisanie pierdyliard razy: "nie zakładaj takiego wątku", co zajmuje 50% Twojej wypowiedzi tez jest zaśmiecaniem tematu :) Równie dobrze możesz napisać, że nie lubisz kalafiora..., objętościowo i jakościowo wyjdzie tak samo.

Paskwalina

No widać kolejna nie łapie o co biega mi chodzi o to że zadawanie takich pytań 3 lata przed premierą jest zbędne !!! Powiedz mi od kiedy fabułe się zna 3 lata przed premierą to jest zaśmiecanie forum a tematu nie zaśmieciłem tylko zwróciłem uwagę założycielowi tematu zaraz kolejna osoba założy to samo pytanie i filmu jeszcze nie będzie a tu będzie 1000 tematów . Pomyśl troche że takie pytania można zadać rok przed premierą o tym mówię , nie zabraniam nikomu zakładać takie tematy ale 3 lata przed premierą dla tego zwróciłem uwagę ! Bo następnym tematem jaki tu zobaczymy być może za chwilę za miesiąc , za dwa kiedy zwiastun . To już normalniej pytanie było by kto będzie reżyserem bo spewnością go ustalą do stycznia 2015

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Spoko, ale można to zmieścić znowu w jednym zdaniu :) Poza tym uważam ten film za nic innego, jak skok na kasę - ktoś nie może dopłacić raty za zamek chyba.

Paskwalina

A ja nie uwielbiam Harry Potter nawet kocham filmy jak i książki Harry Potter od 30 Maja rozpocznie się maraton Harry Potter od Kamienia Filozoficznego do premiery ostatniej części przygód co drugi tydzień o 20:00 w tvn poleci zamierzam patrzeć a jeśli chodzi o skok na kase to może i jest powód ale jest to robione dla fanów którzy tęsknią za światem Harry Potter

ocenił(a) film na 10
LobeliaSakvil

Człowieku, weź się ogarnij i nie świruj. To normalne, że ludzie pytają i nie ma co na nich napadać. Nie wszyscy się zawodowo zajmują filmami, nie wszyscy łapią każdy news, stąd to dobry temat, bo kiedy już coś będzie wiadomo, to tu dowiedzą się o tym ci, którzy nie są newso-łapaczami. Spójrz zresztą na fora innych filmów - tam zawsze jest bałagan i zawsze są tam bezużyteczne tematu. Use to it, man i się uspokój, bo z twoich postów widzę, że jesteś straszny nerwus... w sumie, to kto normalny odlicza dni do premiery, jak nie psychofan? A widziałam, że tak właśnie robisz. Może i stąd nerwus. Cytuję: "Bo jak będziecie takie tematy zakładać , to będzie tu 1000 takich tematów a filmu jeszcze nie będzie ." - to o wiele lepsze i bardziej konkretne, konstruktywne tematy niż "liczę dni do premiery".

Darkness95

A weź się odczep bo odliczanie do premiery jest normalnym tematem i nie śmieci forum a jakbyś miała dobry zwrok założyłem temat z newsami więc weź mnie nie obrażaj i jestem fanem Harry Potter i będe se odliczać a co do dostrzegania tematów okulary proponuję zakupić

ocenił(a) film na 10
LobeliaSakvil

Też jestem fanką Harry'ego Pottera od jakiś 13 lat, ale nie mam obsesji, a ty wydajesz się ją mieć. Wykazujesz cechy kogoś bardzo porywczego i niekulturalnego. "Fanowanie" ma swoje granice, a ty je przekraczasz i już nawet nie o samo odliczanie chodzi (temat taki uważam za bezużyteczny, wręcz śmieciowy, bo kogo to obchodzi? Nic do tematu filmu nie dodaje! Już lepsze jest 10 wątków o fabule, niż jeden z odliczaniem!), ale o sposób w jaki się zwracasz do innych użytkowników. Jest masa śmieciowych tematów na filmwebie i nie wygrasz z tym. Jest temat newsów, założyłaś go - okej, fajnie, super, ale licz się z tym, że inni i tak założą swoje tematy typu "kiedy premiera", "o czym będzie ten film" itd. Sama próbowałam na forum pewnego filmu wprowadzić jeden temat newsów, a i tak wszyscy pisali osobne. Nie poradzisz. Za to miło by było, gdybyś zaczęła darzyć innych bezwzględnym szacunkiem i zwracać się do nich uprzejmie, nawet, gdy się z nimi nie zgadzasz, bo wtedy i oni będą uprzejmi w stosunku do Ciebie. Pozdrawiam i życzę opamiętania.

ocenił(a) film na 7
LobeliaSakvil

Ja chce się dowiedzieć kom jest ta Cała Tina i jej siostra, ludzie piszą która aktorka bardziej pasuje a ja niewiem co to za bohaterki

ocenił(a) film na 5
sawlol

Fabuła filmu będzie rozgrywała się pod koniec lat 10. lub na początku 20. XX wieku, czyli około siedemdziesiąt lat przed punktem wyjścia Harry'ego Pottera, w Nowym Jorku. Głównym bohaterem będzie magizolog Newton Scamander. Najprawdopodobniej będzie przedstawiał przygody Newtona, jego poszukiwania magicznych zwierząt i tworzeniu przez niego książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Myślę, że fabuła będzie podobna do trylogii Hobbit albo filmu Oz Wielki i Potężny, tzn. Newton wyznaczy sobie za cel jakiejś ciężkie do złapania magiczne stworzenie i będzie go poszukiwać. Pewnie będzie też wątek miłosny, jak w każdym tego typu filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones