PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 202 058
ocen
8,1 10 1 202058
7,4 45
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Byłem na seansie 4d i powiem że zaraz wracam do kina na zwykły seans 3 czy 2 d.
Powiem tak marudy zawsze będą marudzić....fani serii będą zachwyceni...Uczta dla oczu i nie tylko...
Smierć Visiona wstrząsająca .....a sam widok jego martwego matowego ciała niesamowity jak dla mnie.
Osobiście jestem troszkę zawiedziony że w teorii taka super postać jest uciekającym kurczakiem przez cały film.
Wejście Thora z nową bronią i Capa na sali były skwitowane brawami
Sam Thanos jest genialny ze swoim stoickim.
Zabawki Starka są świetne jak nigdy dotąd ale nawet to go nie uchroni od śmierci.... na szczęście jest na sali lekarz.... ;)dziwny ale doktor.
Thanos wygrywa ale świat się nie kończy.....za to śmierć tylu znamienitych bohaterów gdy tytan zdobywa wszystkie kamienie.....niesamowite....
gorąco polecam

FanatykFutra

Ja oceniłem film na 8/10 , ale spodziewałem się więcej. Ostatnia walka rozczarowała wszyscy mało efektownie padali jak muchy ,a potem jedno uderzenie Thora. Najfajniejsza była walka Iron-mana i reszty z Thanosem i jak go prawie zabił.
Co do śmierći to niby sporo osób zginęło ,ale w ogóle to nie było wstrząsające tak sobie zniknęli po prostu dla mnie słabe to było.
Avengers 4 mam nadzięję,że będzie lepszy.

FanatykFutra

Ja byłam dzisiaj w Multikinie na nowych Avengers'ach i najbardziej wzruszyła mnie śmierć naszego Pajączka<3 Jestem pewna, że kiedy Dr. Strange oddał Tanos'owi jeden z kamieni w zamian za życie Tone'go mówiąc ,,To było jedyne rozwiązanie" miał na myśli to, że jak widział ileś tam tysięcy prób zabicia Tanos'a to właśnie to jedno rozwiązanie prowadzi do zniszczenia Tytana.
P.S. Kto wysiedział do końca napisów końcowych i zauważył, że Fury wysłał wiadomość do nowej super bohaterki - Capitan Marvel...???

ocenił(a) film na 10
Sandra_Ch_LoveMarvel

to samo pisałem wyżej o pajączku ;) szkoda chłopaka naprawde...
Filmy Marvel zawsze ogląda się do konca ;) bo zawsze coś jest po napisach ;) kazda czesc

FanatykFutra

A dlaczego większość z nich się rozpadła pod koniec chyba nie zrozumialam

ocenił(a) film na 10
natalia500_filmweb

Thanos zdobył wszystkie kamienie nieskończoności ich moc razem jest tak ogromna że wystarczyło pstryknięcie palcami i w ten sposób zabił połowe populacji wszechświata....dlatego się rozpadali, umierali.

FanatykFutra

Jak dla mnie było parę błędów najpierw Star-Lord powstrzymuje Draxa że trzeba Thanosa podejść z głową a później przy już prawie zdjęciu rękawicy wszystko psuje, troszkę bezsens, drugi bezsens to brak przemiany w Hulka gdy jest Bruce jest wbity w skały to było zagrożenie życia i tu przemiana w Hulka powinna nastąpić i powinna być chociaż mała scena jak Thanos pokonuje Hulka

ocenił(a) film na 10
FanatykFutra

Pytanko czemu na końcu nie wszystkie osoby zamieniają się w popiół czy jak to nazwać. No i czy na tą chwilę oznacza że te osoby nie żyją ?

ocenił(a) film na 9
Przemas888

Bo Thanos chciał zabić połowę mieszkańców Wszechświata.

FanatykFutra

4D to jakichś chwyt marketingowy czy w kinie naprawdę śmierdzi jak Drax walnie klocka albo czuć spaleniznę przy końcówce itd.?

ocenił(a) film na 10
elmaister

fotele poruszają się zależnie od tego co się dzieje na ekranie, potrafi niezle szarpnąć że nie wiesz co się dzieje. Wentylatory imitują wiatr, pęd powietrza plus są specjalne hmm nie wiem jak to nazwać.. zraszacze które polewają wodą w niedużych ilościach wrażenie jest świetne

ocenił(a) film na 10
FanatykFutra

też jestem zawiedziony że vision który był potężny w civil war jest teraz taki bardzo ludzki, można go przebić włócznią i będzie umierać jak człowiek, skoro nim tak naprawdę nie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones