PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738153}

Śmierćgazm

Deathgasm
6,0 6 388
ocen
6,0 10 1 6388
3,8 4
oceny krytyków
Śmierćgazm
powrót do forum filmu Śmierćgazm

Hołd złożony Samowi Raimiemu i Peterowi Jacksonowi. Wiecie co to oznacza. Hektolitry krwi, sporo gore i garść mało wyrafinowanego humoru. Przyznam że film jest zabawny i nie raz się uśmiałem. Zabrakło mi tu jednak tak efektownego finału jaki miała "Martwica Mózgu". Zapewne było to powodowane skromnym budżetem który nie pozwolił twórcom rozwinąć skrzydeł , a na pewno mieli pomysły. Zapożyczenia z klasyków są oczywiste i nie są niczym złym, wręcz przeciwnie. Plus fani metalu również będą uradowani.
Podsumowując "Deathgasm" to film który śmiało można polecić fanom komedii gore. Bardzo udana produkcja, choć pozostawia niedosyt. Mogło być bardziej "na bogato", ale nie narzekajmy bo jest dobrze. Ave Satan !!! :)

ocenił(a) film na 7
maurycy_86

Born to raise hell chciałoby się krzyknąć, film w klimacie martwicy mózgu.
Trochę się balem co wyjdzie ale film się obronił, dużo krwi i flaków, motyw metalowy plus kilka zabawnych momentów. Mocna 7. Ale film dla specyficznej publiki.

maurycy_86

Pierwsze zdanie mnie zachęciło do seansu :)

ocenił(a) film na 6
maurycy_86

Momenty były, całkiem dobre, ale wydaje mi się, że to nie kwestie budżetowe a zwyczajny brak weny nie pozwolił poszybować wyżej.

ocenił(a) film na 7
piciu6

Mnie też brakowało tego "ostatniego szlifu". Odniosłem wrażenie że film był robiony trochę na szybko. Ale mimo wszystko podobał mi się.
Pod linkiem soundtrack, a dla tych co nie oglądali w tym pierwszym teledysku Bulletbelt dużo scen z samego filmu.
https://www.youtube.com/watch?v=wdSebJy_ERw&list=RDwdSebJy_ERw#t=84
p.s. można tutaj wklejać takie linki ?, czy zaraz ktoś usunie...

ocenił(a) film na 6
xm700

Dla mnie "ostatnim szlifem" była ...Analna bulimia :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones