Mógłby mi ktoś pomóc z tą misją?
dokładniej zamierzam dostać się na wyspę mgieł, mam 26 poziom, wykonałem wszystkie misje z gwintem, kupcy dają mi już surowce a w zakładce misję nadal mam tą misję więc się pytam czy później pojawią się dalsze misje albo postacie z którymi będę mógł grać i wygrywać karty?
i trochę podobne pytanie, czy dalej będzie dużo więcej misji dzięki którym osiągnę 34 poziom, czy raczej będę musiał "odblokować" wszystkie znaki zapytania? (które według mnie tylko na kartce w takiej formie wydają się świetnym pomysłem a w samej grze są upierdliwe)
Raczej żądni nowi żadni kupcy z opcją gry w karty się już nie pojawią. Sam tą misję (jako jedyną) zostawiłem sobie po zakończeniu wątku głównego.
Być może nie zrobiłeś tego samego co ja. Mianowicie by wypełnić tę misję (poza wygrywaniem kart od sprzedawców oraz zakończeniem misji pobocznych związanych w grą karty) musisz także kupić wszystkie możliwe karty jakie są w asortymencie sprzedawców. Listę tych sprzedawców powinieneś znaleźć bez problemu w internecie.
Co do poziomu trudno powiedzieć, zależy jak dużą część poszczególnych map okryłeś. Zdaje się że nie ma górnego limitu doświadczania. Ja starałem się nic pominąć , a mając wypełnione wszystkie możliwe misje, okryte wszystkie znaki zapytania i zabijając każdego napotkanego przez całą grę przeciwnika, skończyłem ją zaledwie na 36 poziomie. Zdaje się, iż byłby dużo wyższy gdybym nie grał na najwyższym poziomie trudności, bo podobno im wyższy poziom trudności tym mniej jest punktów za przeciwnika.
Pozdrawiam
Dzięki. :)
też to zauważyłem, szukając alkoholów znalazłem kilku innych szynkarzy którzy mieli karty.
a co do poziomu to dowiedziałem się, że niepotrzebnie guzdrałem się z misjami głównymi bo za przeciwników i misje które mają szary "bezpieczny" poziom dostaje się mniej doświadczenia i to spowalniało zbieranie u mnie doświadczenia, na szczęście odkryłem całe Velen, Novingrad i wszystko na głównych wyspach Skellige (bo na wodzie niema nic opłacalnego) oraz po głównych misjach szybko zebrałem doświadczenie i po śmierci pewnego wiedźmina mam 31 poziom. :)