PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632410}
6,5 294
oceny
6,5 10 1 294
Warface
powrót do forum gry Warface

Średnia szprecha

ocenił(a) grę na 5

Pamiętam, jak zapowiadali - grafika miała być porównywalna do Crisisa 2 albo lepsza (w końcu obie robił Crytek), a wyszło... Trochę śmieciowy FPS w trybie Pay 2 Win, wyglądający jak kiszka i znacznie gorszy w mechanice od Bad Company 2, od której ściąga.

ocenił(a) grę na 8
DiegoTan

Nie wiem jak to było w czerwcu, ale teraz nic z tego co mówisz nie ma odzwierciedlenia w grze. Nie wydałem ani grosza, a ciągle jestem na szczycie statystyk meczowych. Tak samo grafika, jest rewelacyjna.

ocenił(a) grę na 10
Cyferion

potwierdzam :) teoretycznie nie trzeba wydawac ani grosza aby móc swobodnie grac :) a grafika nie jest do tej pory wcale taka zła :P
Zapraszam do kontaktu w grze , mój nick : waloofficialyt
Aktualnie jestem przywódzcą klanu : A_Black_Angel_PL i poszukuję chętnych osób do gry :)

ocenił(a) grę na 7
spajda_rap

Teoretycznie nie,w praktyce granie bez konta VIP na wyższych poziomach doświadczenia,gdzie zdobycie kolejnych rang to setki tysięcy punktów jest cholernie ciężkie.Nie wspomnę o tym że trzeba naprawiać broń i pancerze co niestety jest kosztowne i grając bez wspomnianego VIP-a nie nadążamy z zarabianiem kasy na naprawy.Ogólnie gra spoko ale za slabo się rozwija,za mało nowych map kooperacji i operacji specjalnych.System codziennego przyznawania nagród też się zyebał,kiedyś było 100 kredytów tygodniowo teraz to skasowali,dali jakies badziewiaste 15% doładowanie pkt zbrojowni (mowa o PS4 i Xbox One).

ocenił(a) grę na 10
Psycho_Daddy

W sumie racja :/

ocenił(a) grę na 10
Psycho_Daddy

Aktualnie mam 60lev i faktycznie coraz ciężej jest bez wydawania kasy, ale i tak ani grosza nie wydałem i to sie nie zmieni ;)

ocenił(a) grę na 7
spajda_rap

No to masz silną wolę,ja poziom ok 50 i mniej więcej od kilkunastu leveli jadę na VIP-ie,tzn jechałem bo teraz gram mniej.Wnerwiało mnie to że inni mając Vip dostaja po tysiące pkt a ja kilkaset.Grasz na PC czy konsolach?,bo słyszalem że wersje na PC są opanowane przez cheaterów i jestem ciekaw ile w tym prawdy.

ocenił(a) grę na 10
Psycho_Daddy

Gram tylko na PC :p Sporadycznie można trafic na poszczególne przypadki, trafiało sie nawet tak (chyba z 3 razy to widzialem odkąd gram) że typo strzela w jedno miejsce i cały team wybija :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones