PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696941}

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: A Thief's End
9,0 15 840
ocen
9,0 10 1 15840
Uncharted 4: Kres Złodzieja
powrót do forum gry Uncharted 4: Kres Złodzieja

Przeszedłem grę na poziomie najwyższym dostępnym od razu po włożeniu płyty i nie wyobrażam sobie niektórych starć na poziomie miażdżącym, być może po skorzystaniu z cheatów jak nieskończona amunicja jest to do zrobienia :)

W każdym bądź razie zginałem ponad 250x nigdzie na dłużej nie przystawiając, więc gra jest pod tym względem bardzo dobrze zbalansowana - jednak minus za brak końcowej "jatki" :)

Największym minusem jednak w grze dla mnie była Elena oraz .... główny bohater, o ile fabuła jest ciekawa i układa się w całość ciekawie tak ta parka razem na ekranie to był po prostu dramat :) Nathan śmieszek uśmierca tylko 900 przeciwników a Jego żonka łamie karki 2 metrowym Comando. Drugi plan ratuje trochę sytuacje choć jak ktoś napisał już brat Sam wybrał się na wyprawę życia w stroju Sprzedawcy ze straganu z lat 90 :)

Widoki grafika - cudo
Sterowanie - świetne
Fabuła - jak na gry świetna
Poziomy niezłe ale mogło być lepiej zwłaszcza za dużo wspinaczki za mało strzelania podobnie było w Wiedźminie to już nie są czasy Diablo czy Max Payne gdzie posyłamy pół świata na drugi świat. Niektórzy mogą przejść grę a się "nie nagrać"

I to chyba tyle z wad i zalet każdy powinien zagrać chociażby dla tych widoków, gra nie jest idealna ale cieszy to że twórcy idą naprzód, za kilka lat możemy nie odróżniać gry od filmu :)

Polecam



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones