PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612228}
8,6 1 109
ocen
8,6 10 1 1109

Transport Tycoon Deluxe
powrót do forum gry Transport Tycoon Deluxe

Niesamowita gra;D

ocenił(a) grę na 10

To były czasy:D TO była gra;D heh;p

fleszUuuuU

Nie była, tylko jest. Istnieje w sieci strona zapaleńców. Tworzą nowe pociągi, skórki, opcje etc. Wystarczy poszukać. Grałem, dla przypomnienia jak ktoś chce to fajna sprawa.

ocenił(a) grę na 10
3pe

Racja!

ocenił(a) grę na 10
fleszUuuuU

a ja gram cały czas:) OpenTTD bo tak się nazywa ten projekt, to coś więcej niż konwersja na nowe platformy, lecz całkowicie nowe pojazdy, ich typy (tramwaje, więcej sterowców, nowe typy pociągów, autobusy przegubowe i Tiry), no i przede wszystkim świetny tryb multi:)

AlexeiK

Dokładnie! Ja wracam regularnie, gdzieś tak co kwartał :p (choć już do OTTD)

ocenił(a) grę na 10
AlexeiK

odkryłem parę lat temu i nie przestaję grać. co prawda nie codziennie i nie co tydzień, ale wracam z nostalgią cały czas.

ocenił(a) grę na 10
AlexeiK

OpenTTD jest mega. Oryginał jest mega. Muzyka jest mega. Grywalność jest astronomiczna. Moja ulubiona gra ever.

ocenił(a) grę na 10
AlexeiK

To wszystko to pierdoły, najważniejsze zmiany względem oryginału dotyczą samej mechaniki gry i przyznam szczerze, że gdyby nie one to raczej nie chciałoby mi się wracać do tej gry. Polecam sieć serwerów "Novapolis", w szczególności tryb gry "citybuilder" =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones