PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 853
oceny
8,7 10 1 8853
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Mocny Finał

ocenił(a) grę na 10

Czegoś takiego nigdy bym się nie spodziewał. Serio nie wiem co myśleć o tej grze. Finał wbił mnie w fotel. Po części rozumiem fale krytyki, jednak się nie zgadzam. Były momenty w których nie chciałem grać dalej, ostro się denerwowałem. Jednak po finale zrozumiałem, że gierce nie sprawiedliwie się dostało. Ograłem masę tytułów ale bardzo rzadko gra tak bardzo niszczy mi banię, naprawdę mocny finał. Polecam zagrać każdemu i nie słuchać plotek. Gra jest mega dobra. KOZAK normalnie. Nawet po mimo spojlerów, czegoś takiego się nie spodziewałem. Dla mnie założenie 10/10. Historia Abby była potrzebna. Dzięki temu wiemy, że nie była to pusty terminator, który jest zły bo jest zły. W finale serio jej współczułem. Odłożyłam pada miałem serio dosyć. Wciąż mam chaos w głowie. Masakra totalna. Warto Grać

ocenił(a) grę na 6
solwbok

Jedynka o wiele lepsza.

ocenił(a) grę na 9
solwbok

Mnie tylko po finale zabrakło tego że nie pokazali co dalej było z Abby,oraz Ellie z Diną.Ale ogólnie super gra.Według mnie lepsza od części 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones