PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607593}
7,6 2 432
oceny
7,6 10 1 2432
InFamous
powrót do forum gry InFamous

widocznie znacznie bardziej opłaca się tworzyć arcynudne, nienatchnione strzelanki niż świetne, rozbudowane i ZRÓŻNICOWANE platformery. nie rozumiem - Sly to fenomenalna seria z pomysłem na siebie, z mnóstwem postaci do ogrywania, z mnóstwem zadań, w których zawsze robimy coś nowego. kiedy już myślisz, że gra odkryła przed tobą wszystkie karty, ta przy każdej okazji rzuca w ciebie nowymi mechanikami, nowymi rozwiązaniami i pomysłami na gameplay. mówiąc krócej - zupełnie nie pozwala się sobą nudzić.
recepta na współczesna grę triple a? nawrzucać setki przeciwników (najlepiej w otwarty świat) - "Voilà, masz i się baw!".
mam z Infamous ten sam problem, co z Uncharted - obydwie to komercyjnie bezpieczne, standardowe i monotonne strzalanki z systemem osłon, które nie wnoszą do formuły NIC i nie wyróżniają się niczym, NICZYM na tle innych produkcji tego typu.
kilka ciekawych bajerow jak rozwój rpg, wybory moralne i poczucie bezpośredniego wpływu na świat nie umniejszają faktu, że jest to tylko średniak z wyższej półki dla niewymagających burgerów.
produkcja żenująco słaba jak na standardy studia, które tworzyło tak świetne gry.
z postu można wywnioskować, że mam za zle strzelance, że jest strzelanką. niezupełnie: Infamous jest strzelanką z elementami platformera. Sly był platformerem z elementami skradanki, a nie znużył mnie nawet w połowie tak bardzo, jak Niesławny. w tej grze nie ma nic, co przykułoby moją uwagę na dłużej.
games are not fun anymore ;_;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones