PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611768}
8,4 1 619
ocen
8,4 10 1 1619

Gran Turismo 4
powrót do forum gry Gran Turismo 4

we wszystkie części słynnej Samochodówki GT oprócz GT 5. Jest doskonała ...Olbrzymi wybór Samochodów jak w GT 2,a oprawa wizualna robi wrażenie.Najważniejszy jest gameplay i gra się świetnie prowadzenie Samochodów czysta przyjemność..Zasługuje na tą 9/10

użytkownik usunięty
hien00

Gran Turismo było zawsze moją ulubioną samochodówką i też grałem w prawie wszystkie części.W czwórce są też hardcorowe wyścigi nawet 24 godz. nie wiem czy próbowałeś,bo ja nigdy bym się nie odważył.Gran Turismo 4 przechodziłem 2-3 miesiące,później z kolegą jeszcze długo pykaliśmy a oprócz tego na arcadzie dużo punktów się natrzaskało.Ogółem spędziłem długie miesiące na tej grze i wciąż jest dla mnie najlepszą samochodówką,jaka kiedykolwiek wyszła.

Przeszedłem wszystkie trzy wyścigi 24godzinne,na B spec,telewizor był całe dnie na chodzie he,he

ocenił(a) grę na 10
hien00

gralem we wszystkie czesci procz 5, kazda jest niesamowita, ale 'czworka' mnie doslownie zmiazdzyla....co za klimat, grywalnosc, sciezka dzwiekowa i ilosc samochodow!

ocenił(a) grę na 10
suicidalt

Polecam 5 część-jak dla mnie arcydzieło(to samo tyczy się 4). Ścieżki dźwiękowe są świetne, nie mogę ich przestać słuchać;)

ocenił(a) grę na 10
moinka5

kiedys na pewno zagram, poki co zakup ps3 i gt5 nie wchodzi w gre - cena zbyt duza. Chociaz pewnie sa warte wydania takich pieniedzy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones