PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612099}
7,1 2,9 tys. ocen
7,1 10 1 2879
Dead Space 3
powrót do forum gry Dead Space 3

Jak by się ktoś orientował kiedy ma wyjść spolszczenie do Dead Space 3 to napiszcie bo ekipa z
Graj po polsku chyba zablokowała dodawanie komentarzy do tego tematu i nic nie wiadomo.

ocenił(a) grę na 8
Misio_mag

Z tego co na facebooku widziałem, to napisali, że jakoś w maju, albo pod koniec kwietnia wydadzą to spolszczenie :)
W tej chwili trwają chyba już testy i poprawki ;]

ocenił(a) grę na 8
Misio_mag

Lepiej uczyć się jezyka. Wiem, niby trudne i męczące ale nie wiesz nawet ile tracisz grając w gry ze spolszczeniami.

Floyt

Teraz to bym musiał na jakieś odpłatne kursy chodzić, a na to nie mam za bardzo kasy, bo nauka języka w szkole to jakaś kpina, od drugiej klasy podstawówki do końca gimnazjum uczyłem się francuskiego (bez możliwości wyboru), a w średniej angielskiego i niemieckiego, bo fr nie było i weź tu naucz się jakiegoś języka w dobrym stopniu.

ocenił(a) grę na 8
Misio_mag

Mi oglądanie filmów po angielsku z napisami, a zwłaszcza seriali pomogło w nauczeniu się angielskiego z poziomu średniego do biegłego. Jak się chce, znadzie się sposób. Jak się nie chce, znajdzie się powód ;)

użytkownik usunięty
Floyt

Właśnie nic nie traci grając w gry ze spolszczeniami, a jedynie zyskuje. Takie granie z polskimi napisami dużo daje, bo słyszysz co mówią po angielsku i jednocześnie wiesz z napisów co to znaczy i tak można się wiele nauczyć, tak samo oglądanie filmów z napisami jest najlepsze.

Albo Milena S. może się nauczyć języka angielskiego... xd